Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kárpit Tuning Műhely Tapolca

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kárpit Tuning Műhely Tapolca

    Üdvözlet!

    Kedves Veteránosok!

    Tájékoztatlak titeket,hogy Kárpit Tuning műhely Tapolca Vállalja:Modern és veterán Járművek teljes körű belső kárpitozását,bőrözését.
    képek a FACE BOOK-ON+TEKINTHETŐK...KÁRPIT TUNING MŰHELY TAPOLCA OLDALON.

    #2
    Kedves János !
    Ez itt nem a reklám helye ! Gondolom az első hozzászólásod a bemutatkozás volt.
    János kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Kedves Mir-mur!
      jól gondoltad,..az első hozzá szólásom volt..de már fejlődtem és átbogarásztam az oldalt.a KÁRPIT TUNING MŰHELY TAPOLCA a Szakemberek és Műhelyek fejezetben írtam ki...Köszönet az észre vételért és bocsi a +tévesztésért

      Komment


        #4
        Kedves JÁNOS!
        Kérdezném hogy csak fasbukos megrendelökre specializálódsz vagy vagy ilyen mezei csávó mint Én is elér valahol?
        (pont mestert keresek 2db 127-es fiat ülés kipofozásához)
        János kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szia János!

          Üdvözlünk erre, köszönjük a bemutatkozást is! Szerintem, mir-mur úgy értette (legalábbis én úgy érteném), hogy a Szakemberek, műhelyek, üzletek fórumban pont az ellenkező oldal, vagyis a megrendelők, vásárlók véleményét és tapasztalatait (, kérdéseit, ajánlásait) várjuk, nem pedig a vállalkozások által kitett hirdetéseket. Iparosként tehát ide nehezebb bekerülni, de talán értékesebb is lesz a reklám, hiszen a dörzsölt veterános szívesebben keres meg már bevált mestereket.

          Hirdetésekre, reklámozási célokra jobban megfelel a Veterán Apró Szolgáltatások rovata, kérlek használjátok azt!

          Véleményem szerint abban is teljesen igazad van (ha írnád), hogy takiferkó és agatitylajos hirdetése sem igazán erre a fórumra való. Főleg amiatt, hogy egyikük a hirdetés feladása óta egyáltalán nem, másikuk is csak utoljára idén májusban járt a fórumon. Mondhatnánk úgy is, hogy csak azért regisztráltak, hogy szemeteljenek a fórumba. Reméljük, hogy aktív felhasználónk leszel, reklámmentes véleményedet pedig nagyon várjuk a szakmai vagy veterános témákban!
          mir-mur, Che és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Kedves Joker!
            Szívesen vállalok MINDEN HONNAN +RENDELŐKET!!!!!ÉN CSAK AZÉRT NYOMOM AZ ARCOS OLDALT,MERT OTT VANNAK A SOK KÉPEK AZ EDDIGI MELÓIMRÓL,AZ IPARTELEP ELÉRHETŐSÉGE.ÉS A TEVÉKENYSÉGEMRŐL PÁR SZÓ...850 FIAT ÜLÉSEK BŐRÖZVE....MOTOR ÜLÉSEK..ÉS 1ÉB KÁRPITOS MUNKÁK.....

            Komment


              #7
              János, soveny és TZ kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                János, nem lenne egyszerűbb, ha az ipartelep elérhetőséget írnád ide le és nem a facebook oldalad elérhetőségét rejtjelekkel?
                Ezt nem is értem...

                Sajnos valóban ez a tapasztalat, hogy aki kérés nélkül reklámozza magát az általában ehhez hasonló teljesen értelmetlen témákat generál. Ez már a 8. hozzászólás, de az égvilágon semmi konkrétum, vagy hasznos információ nem hangzott még el. (és valóban még helyesírás, olvashatóság tekintetében is messze alulmúlják a többi témát a reklámok)

                Veteránozással kapcsolatos szolgáltatások hirdetéseivel türelmesebb szoktam lenni, hiszen akár lehetnének hasznosak is. De sajnos egyelőre mégsem ez a tapasztalat. Sem a hirdetések, és ahogy soveny is jelezte, a hirdetők sem válnak a közösség javára.



                Alszunk még erre egyet, de valószínűnek látom, hogy „új tagok” ilyen jellegű hozzászólásait törölni fogjuk a jövőben.
                Che, soveny és kedvelte ezt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  Tisztelt Veterán Fórum olvasói,Tagjai!
                  Okés..értem.Szóval:Ne is itt reklámozzam a tevékenységemet...majd körbe nézek más rovatban is...(nem szerettem volna kiabálást imitálni,de a nagy betű számomra nyomatékosabb,...kinek mi jön le...)
                  Az elérhetőségem ha valaki érdeklődne kárpitozás után a következő:Kisgyörgy János..Tapolca,halápi úti ipartelep...06706594716....kisgyorgyjanos@citromail.hu

                  Komment


                    #10
                    János eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ...
                    Okés..értem.Szóval:Ne is itt reklámozzam a tevékenységemet...majd körbe nézek más rovatban is. ...
                    Jaj, ne! Lehet, hogy félreértjük egymást, vagy nem tudom”¦
                    Kérlek, ne másold be újabb helyekre a reklámodat, maradjon most már ez így itt, ahogy van. Ha valakinek szimpatikus a felhívásod, biztosan meg fog keresni. Van már elérhetőség is, így biztos fel tudjátok venni a kapcsolatot. (a többieknek is jelzem, hogy a privát üzenet is egy remek módja a kapcsolatfelvételnek.)

                    Azt javaslom, most már próbáljunk túllépni mindezen.

                    Ha valóban érdeklődsz a veterán járművek iránt, akkor nézz szét a fórumon és oszd meg velünk egyéb témákról a véleményed, tapasztalataidat. Arra tényleg figyelj, hogy a CapsLock ne ragadjon be és az igekötőket is betűkkel írd ki, légy szíves, mert mi még ilyen „régiesen” használjuk a nyelvűnket.
                    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X