Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Számomra ismeretlen sárvédő

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Számomra ismeretlen sárvédő

    Üdvözlök mindenkit!

    Segítséget szeretnék kérni! Tulajdonomba van egy sárvédő ami egy számomra nem ismert jármű része. Ennek a beazonosításában szeretnék segítséget kéri a hozzáértőktől! Köszönöm szépen!

    #2
    Nem tudom, ezért BMW.
    Gondoltam hogy R23 BMW de a pálca sokkal vastagabb, nincs benyomás a teleszkóp burkolatnak, nem kellene a függöleges pálca de egyébként jó lenne.
    Ha tudod mit kérsz érte elsőbbséget szeretnék élvezni.


    Komment


      #3
      Ídőközben kiderült, hogy egy 1951 előtti csepel 250 elsősárvédője!
      Lemezjáték és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ídőközben kiderült, hogy egy 1951 előtti csepel 250 elsősárvédője!
        ...Akkor aranyat ér, mert az nagyon ritka!!! ...Már csak a hiányzó részeket kellene valahogy megszerezni!
        nyuszifül kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          ...Már csak a hiányzó részeket kellene valahogy megszerezni!
          Nem szándékozom 250-es csepelt építeni, nem vagyok miliomos! Azinkívül elég silány gyártmány, bármennyire is agyonra van most értékelve eszmeileg! Nem a minőség és a megbízhatóság volt abban az ídőben a gyártás fő szempontja.
          Lemezjáték kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Add el jó drágán ! A facén most is árulnak egyet 4milla körűl. Egy lámpafej 150.000. akkor ez is ér annyit !

            Komment


              #7
              Nyuszifül ! Ha elakarod adni, keresd a facebunkón Gyurica Róbertet. Én nem ismerem személyesen, de nagy U Csepel mágus. Egy próbát megér ! Mondjon rá valamit, aztán szorozd fől !
              nyuszifül, Lemezjáték és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Ismerem a srácot, régen sokat üzleteltem vele mielőtt 250-es csepelezett! Jó ötlet, nem jutot eszembe, de valószínűleg majd cserélek vele, ha maradt még neki TL alkatrésze. Egyébként is azokat keresek!

                Komment


                  #9
                  nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  TL alkatrésze. Egyébként is azokat keresek!
                  Szia! Kb mi az amiket keresel hozzá? Van 3 TL-em itthol, de szerintem max kettőre lesz energiám szóval megbeszélés tárgyát képezheti a 3. Annyit viszont előre bocsájtok nem szeretném darabokban eladni.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X