Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Milyen motorblokk lehet ez?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Milyen motorblokk lehet ez?

    Milyen motorblokk lehet ez?

    A barátnőmék pincéjében találtam ezt a blokkot, még sok más "kincs" mellett De ötletem nincs hogy mihez tartozhat ez. 2 hengeres karburátoros autóba való lehetett. De ez csak egy tipp, lehet traktoré, csettegőé, fogalmam sincs. Esetleg ha valaki tudná, annak nagyon örülnék.
    Attached Files
    Utoljára szerkesztve a következő által: Mile96; 2020 máj. 10, 20:26. Oka: Lemaradtak a fotók...

    #2
    A zárt blokk, finom megmunkálás ,a biztonságos működésre utal.A levegőszűrő egyszerű kis hatékonyságú,a pillangószelep rúdja: fordulatszabályzásra utal.Nem látok vízcsonkot,sem nyílást a felfogatásnál ,hűtés nélküli.

    Egyértelműen egy nagyobb egység ,meghatározott idejű mozgatására,vagy önindítására való....
    Mile96 kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Üdv !

      Nekem valamiért a "VIHR" orosz csónakmotorra hasonlít ....

      Attached Files
      emu, Titus és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Üdv !

        Nekem valamiért a "VIHR" orosz csónakmotorra hasonlít ....
        Hali!

        Nahát! Vízi járművön nem is gondolkoztam.... Igen, az öreg aki itt élt nagy horgász volt, lehet akkor az lesz az. Bár csónaknak és a többi felszerelésnek nyoma sincs.

        Köszönöm a segítséget!
        zahi kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X