Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kerékpár kiegészítők

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szia!
    Biztos,hogy az én gépemet nézted meg? Hol látsz lámpát és dinamót? )

    Komment


      #17
      Az enyémen lévő lámpa+ dinamó készletet említettem, ha megnézted a képeimet.

      Komment


        #18
        Szia Zoliwse!

        Ha már megnézted és esetleg le is töltötted a képeket a Wonder kerékpáromról, kérlek szólj, mert a google+ -at egy idióta ismerősöm folyton nézegeti, osztogatja, unatkozik otthon....
        Ezért, ha már nem kell számodra a galéria, meg kell szüntetnem....
        Sajnálom, de mást nem tudok tenni...

        Komment


          #19
          Szia Eusebius!

          Félre értettük egymást, én csak felajánlottam neked,hogy ha érdekel a festés az enyémen elég épen maradt. Amúgy pedig az enyém is magyar csak a nyaktábla francia.A nyeregcsövön a vázszám túloldalán ott a WM beütés. A galériát nyugodtan leveheted.

          Komment


            #20
            Szia Zoliwse!

            Nekem nics WM beütésem, az enyém elméletileg a franca földön gyártott, itthon forgalmazott Wonder.

            Komment


              #21
              Szia Zoliwse!Kérlek, ha lehet készíts egy jóminőségű közeli fotót a láncvédőn lévő matricáról! A felújításhoz kellene nekem. Kérlek, hogy küldd el a marxfalva@gmail.com e-mail címre! Nagyon köszönöm, sokat segítene!

              Komment


                #22
                Szia Eusebius!
                Bocs,de sokat vagyok külföldön és olyankor nem tudok nagyon netezni.Jövőhéten itthon leszek és csinálok képeket ha addig nem késő.

                Komment


                  #23
                  Teljesen ráér, nyugodtan végezd dolgodat,előre is nagyon köszönöm!

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X