Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Multicar fékmunkahenger

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Multicar fékmunkahenger

    Sziasztok!

    Találtam a sufniban minap egy jó pár alkatrészt de fogalmam sincsen mihez való, hátha valaki tudja .
    Az is érdekelne gyári v sem.Click image for larger version

Name:	mié lehet (1).jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	157407Click image for larger version

Name:	mié lehet (2).jpg
Views:	1
Size:	194.8 KB
ID:	157408Click image for larger version

Name:	mié lehet (3).jpg
Views:	1
Size:	195.6 KB
ID:	157409Click image for larger version

Name:	mié lehet (4).jpg
Views:	1
Size:	196.4 KB
ID:	157410

    #2
    Üdv Prücsi!


    Szerintem Barkas fékmunkahengerek.
    Fergusson kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv Prücsi!

      A kérésen kívül, ha még a "Bemutatkozást" sem felejtetted volna el....na, az lenne ám a kánanán!
      Gondolom, olvasgatod már egy ideje a fórumot (mert az alkatrész azonosítóba írtál, feltételez némi ismeretséget) akkor azt is tudnod kellett volna, hogy ILLIK magunkról is írni valamit!
      Köszönöm, hogy elolvastad!
      Che és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Igen egy bemutatkozás illene, plusz meg is tisztelné a társaságot, ha már segítséget kér. Amúgy Barkasé.
        Che és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Igen biztos illik irni ,de őszintén nem tartottam annyira fontosnak azonnal,mert nincs semmi ideillő történetem Nem vagyok nagy autórajongó sem.
          Egyszerű műszerész vagyok .
          Ezeket az alkatrészeket is csak azért tettem ide fel mert gondoltam itt biztos van pár ember aki csípőből tudja mihez való (gyors kérdés-gyors válasz),de "fergusson" úgy támad le mindha bűnt követtem volna el.Bár kioktatott,a témához nem szólt hozzá semmit.
          Nemúgy mint "sinter " Őtőle is megkaptam ,de legalább irt egy témához valót is , csak sajnos nem jót mert már tudom ,hogy multicar -é és nem barkas-é
          Amúgy nem olvasgattam a fórumot,csak egyszerűen beirtam a google keresőbe és valakinek hasonló dolog miatt ezt az oldalt dobta ki.
          Megmondom öszintén ,hogy csak az eladása miatt kellett volna megtudnom mihez való és nem feltétlen szeretném átolvasni minden fórum minden pontját.(ezt nem csak a ti forumotokra értem)Tudom sok helyen ez a szabály ez így van nálatok is ,csak ti is értsétek meg azokat akik CSAK segitséget szeretnének kérni minden egyéb nélkül.Mert képzeljétek csak el minden témában mindig minden forumon bemutatkozni háát... (éppen elég a regisztrálás is)
          Köszönöm hogy elolvastátok az ömlengésem és bocs hogy felfordulást okoztam .

          Komment


            #6
            ,de „fergusson” úgy támad le mindha bűnt követtem volna el
            Tisztelt Prücsi!
            Ez egy fórum-közösség,ahol vannak szabályok (ezt ILLIK tudomásul venni) ahol majdnem minden regisztráló hosszú távra tervez (mondom/írom, majdnem minden...)
            Akik ezt a szabályt nem követik (nem csak Te, másoknak is), finoman felhívja rá a közösség a figyelmét...ennyi.
            Semmi lerohanás, semmi bűnelkövetés...
            Ha már vetted a fáradságot és pár alkatrészért (amit nem tudtál, hogy mi?)képes voltál regisztrálni, akkor az a néhány szó vagy mondat már nem lett volna annyira sértő számodra...
            sinter, mátéapu és Che kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Prücsi, nehogy megsértődj ezen, de ezt mindenki megkapja, aki nem mutatkozik be.
              sinter és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X