Közlemény

Collapse
No announcement yet.

simson sr50/1

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    simson sr50/1

    sziasztok,
    látókörbe került egy szinte gyári új sr, szeretném érintőlegesen megtudni, mennyi lehet a piaci ára.
    A gép csupán alig több, mint 1600 kilométert futott, teljesen újszerű, karcmentes, az összes tartozékával. (gyári izzókészlet, akksi, szerszámos, gumijavító klt, légpumpa, eredeti számlák, kulcsok, műszaki leírás)
    Ez így együtt piacképes? köszönöm

    #2
    sr50 001 - zénó21 - indafoto.hu
    dongos78 és emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      közben megvásároltam,
      kissé elfogult vagyok ezzel a típussal ugyan (kölyökkoromban, a gimis évek legelején nagyon érdekes és izgalmas jelenség volt), azonban azt gondolom, nagyon szépen megőrzött, kurrens darab

      üdv
      dongos78, CZsolti és ptm004 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ez nagyon pöpec gép! Gratulálok!
        Zénó kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Gratula! Azért megírhatnád mostmár, hogy mennyit ér egy ilyen masina. Csak azért, hogy tudjuk a váladzt az általad feltett kérdésre.
          Zénó kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            köszi Tamás! Nem vagyok egy szimóguru, ezt a masinát viszont aligha lehetett volna kihagyni...

            - - - Updated - - -

            köszi szépen,
            egy ilyen, minden elemében teljesen original, gondosan tárolt, számunkra megőrzött sr az én szubjektív magánvéleményem alapján erősen hatjegyű forintösszeg a jelenlegi (hazai) piaci ára.
            másrészt nyilván egy esetleges értékesítési törekvés nyomán a kereslet-kínálat, valamint egy szűk réteg számára az eredetiség és az újszerűség, a fellelhetőség, és egyéb számos tényező kifinomulttá, kitapinthatóvá teszi ezt az eljárást...

            - - - Updated - - -

            - Updated - - -

            Komment


              #7
              erősen hatjegyű forintösszeg a jelenlegi (hazai) piaci ára.
              Olyannyira, hogy még azt is megkockáztatnám, hogy kettessel keződik. Ezt onnan gondolom hogy van egy 90-es electronicom hasonló állapotban 1700 km-rel, és tavasszal simán kitették volna érte.
              Amúgy szép a géped. Mondhatni feszes a kicsike.
              Utoljára szerkesztve a következő által: sinter; 2014 nov. 10, 21:24.
              Zénó kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                köszi
                vonz a nyerő test... mint pl a zündapp ks80 ebből is van készleten, konkrétan ez a darabClick image for larger version

Name:	$(KGrHqZHJEkE-jSyKcqpBPqRTldO7g~~_27.jpg
Views:	1
Size:	148.5 KB
ID:	143019
                dongos78 kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X