Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Dugattyútámasz szereléshez.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Dugattyútámasz szereléshez.

    Az elmúlt évben felvetődött a dugattyú,megtámasztása henger és gyűrű felszereléséhez.
    Én meséltem egy általam használt fa villáról,most kezembe került és szeretném megosztani veletek.Készítettem néhány képet:Click image for larger version

Name:	Zetor 006.jpg
Views:	1
Size:	193.6 KB
ID:	155795dugattyúgyűrű cseréjénél,dugattyútető koromtalanításnál,henger felhelyezésnél hasznos segédeszköz.
    Természetesen az erőszakos feszgetésnél,tekergetésnél hátrányos is lehet.
    Elég sok általam szerelt járműnél használtam az évek során:Trabant,126-p,MZ,Pannonia,Csepel,MPM-10-kistraktor,és sokra nem emlékszem.
    Más méretben elkészítve nagyon sok motorhoz felhasználható,bár aki jobban szereti a billegő dugattyúra húzni a hengert az ne használja.
    Készítettem egy méretezős képet ennek segítségével ki ki elkészítheti.
    Click image for larger version

Name:	Zetor 007.jpg
Views:	1
Size:	185.2 KB
ID:	155796Click image for larger version

Name:	Zetor 008.jpg
Views:	1
Size:	195.0 KB
ID:	155797Remélem rajtam kivűl,nektek is a műhely egyik hasznos tagjává válik,nálam ez a darab több mint harminc éve szolgál.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    #2
    Én ezt anno két lécdarabbal csináltam. Eszembe sem jutott eddig, hogy egy darabból is lehetne. Köszi az ötletet!

    Komment

    Ugrás az oldal tetejére
    Working...
    X