Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Egy lemezvillás Csepel feltámadása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Gratulálok a felújításhoz! Nagyon szuperul haladsz vele, bárcsak nekem is ilyen gyorsan haladna a gép.

    Komment


      #17
      Azért olyan gyorsan nem halad. Nagyon sok minden hátra van még. Az oldaldobozok készen vannak, fel is szereltem őket, csak a külső részéhez nem nyúltam egyenlőre. Most így állunk ahogy a képen latszik. A kipufogó is felkerül a héten. A tisztítás során kiderült, hogy a leömlő króm volt, a dob viszont gyárilag fekete. Be kell szereznem még fék és kuplung karokat, bowdeneket, markolatokat,lábtartó gumikat, és vezeték kötegelőt, hátsó lámpát, illetve ha minden a helyére kerül, jöhet az éles beüzemelés. De ez valószínűleg tavasszal lesz már.

      Komment


        #18
        Azt a D-betűs deknit levenném és elásnám a kertben,nagyon nem erre a gépre való....Tetszik,és irigylem a gépedet!
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azt a D-betűs deknit levenném és elásnám a kertben,nagyon nem erre a gépre való....Tetszik,és irigylem a gépedet!
          Igen.. sajnos fiatal koromban ezt tettem rá, mert tetszett az íve, és szépen ki tudtam polírozni.. már rájöttem hogy ez nem az eredeti. Vidéken talán megvan az eredeti is.. meg kell keresnem vagy venni rá. Kell még pár dolog... Remélem nyárra össze áll.

          Komment


            #20
            Nekem is volt egy 1948 as kiadású lemezvillás ,amit teljesen restauráltunk. Keresek róla fotót. Jó munkát,és kitartást hozzá.

            Komment


              #21
              Szépen alakul!
              Gratula!
              Én most kezdek hozzá egy nagy projektnek.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X