Közlemény

Collapse
No announcement yet.

simson schwalbe ültetés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Én úgy jellemezném a suhanó " Halál"
    dongos78 kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A frász tör ki a „lopakodó” bicikliktől. Hirtelen előtűnik a semmiből és nagy svunggal továbbgurul (vagy elvisz).
      Ráadásul mehetnek bárhol, ahol biciklivel is szabad. Tehát tényleg bárhol felbukkanhat. Hiszen a kresz szerint kerékpárnak számítanak. Holott némelyik gyorsabb, nehezebb, erősebb mint pl. egy Babetta, vagy pl. az én Dongós biciklim!
      sepy és CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        suhanó „Halál”
        Tökéletes hasonlat. A cégnek most vettek egy "japáni tojóhibridet" - persze a főnök jár vele - és egyszerűen megszokhatatlan számomra, hogy beül és hang nélkül elindul vele. Szó szerint nulla hang. És most már motorban is kitalálják.

        Motorkerékpár, a férfiúság szimbóluma. De könyörgöm az eunuchnak is legalább magas hangja van. Ennek meg semmilyen. Akkor ez mit szimbolizál? Vagy esélyegyenlőség a süketnémáknak? De azok meg motoros jogsit nem kaphatnak? Lehet, hogy itt a vásárlóközönség? Ausztráliában most már bárki lehet semleges nemű - Nők Lapja Cafe

        sepy és dongos78 kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Istenem! Hogy egyes emberek mennyire nem tudnak magukkal mit kezdeni! Aztán képesek az egész életüket feltenni a hülyeségükre. Bíróságokra járkálnak vég nélkül, hisztiznek... És? Most vajon jobb lett az élete? Boldogabb?
          Mindegy nem mérgelődöm...
          A villanybicaj témára visszatérve, errefelé is van egy fickó, aki ilyen műanyag villanyrobogóval jár (piros műanyagbetétes még a kereke is ), úgy feszít rajta mintha legalább egy Harley Sportster dohogna alatta . Mindig jót mosolygok rajta...
          OdinHEM és CZsolti kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Istenem! Hogy egyes emberek mennyire nem tudnak magukkal mit kezdeni!
            Bocs, de min mérgelődsz. Szeretnék segíteni az együttdohogásban.
            sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Bocs, de min mérgelődsz
              Csak ezen a nem nélküli izén... De már túltettem magam

              Komment


                #22
                A semlegesnemmel nekem is mindig gondjaim voltak. A magyaron kivül minden nyelvben vannak nemek. Ez is kiboritó és ráadásul közvetlenebbül is érintett. Minden nyelvvizsgán ezeket firtatták.
                OdinHEM és dongos78 kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Minden nyelvvizsgán ezeket firtatták
                  Ne is mondd... 5 évig tanultam németet, de nem vette be az agyam soha, hogy az asztal miért hímnemű, az ajtó miért nőnemű, stb.
                  OdinHEM és sepy kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Mi a velemenyetek arrol, ha a hatso lengescsillapito helyett laposvasat teszek be?

                    Komment


                      #25
                      ehte ungárisse buhera:-) inkább túrj börzén valami hátsó lengéscsillapítót ami befér. bár nemtom mennyi hely marad a mutatvány után hátul, ha nagyonkevés nézz szét a bringaboltban!
                      St.Z.350 kedvelte ezt.

                      Komment


                        #26
                        Ez a bicikli teleszkop nem.is rossz megoldas... Koszonom ez tenyleg jo otlet

                        Komment


                          #27
                          Arra lennek még kivancsi, nemtudom van e valakinek otlete...hogy a tankot hogy lehetne kivagni ha esetleg a kerek nem ferne el tole?

                          Komment


                            #28
                            Nézzél szét az üzemanyag tank javítás címen írtak között pl. én is leírtam részletesen. Nagyon fontos a forróvizes mosás és utána porszívóval vagy kompresszorral fúvatni kell bele a levegőt!!!. Bocs az ismétlésért de nem szeretném ha hallanád a hangját! ezt betartva lehet darabolni!
                            Trophyman kedvelte ezt.

                            Komment


                              #29
                              Hátha feléled a téma, egy kis kedvcsináló, gondolatébresztő,
                              Simson low rider:

                              https://www.youtube.com/watch?v=NFRnbDThBdc#t=52
                              Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2014 dec. 17, 10:56.
                              sinter kedvelte ezt.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X