Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Wartburg első inditása 8 év állás után

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    88-89-ben akár értéket képviselő tárgynak is számított
    Sajna akkoriban került hatalomra a rendszerváltónak kikiáltott idióta kormány, aki nem csak a Magyar ipart tartotta feleslegesnek, hanem az összes kétüteműt beakarta zúzatni. Az MDF- nek nevezett tehénpásztorbrigád idején adtam el én is pánikszerűen a a 3 éves Warnyúnkat, mert az agybetegek nem akartak többé kétüteműt vizsgára engedni .
    St.Z.350, apacsavo és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Sajna akkoriban került hatalomra a rendszerváltónak kikiáltott idióta kormány,
      Tökéletes megfogalmazás!!!!!Nekem is óriási csalódás volt az egész ,,gengszterváltás"!Mintha összeszedték volna az ország hü..éit és mindenki kapott volna egy posztot!
      Mostanában egyre több súlyos kritikát lehet róluk hallani!Az én leg utáltabb miniszterem a főnökük után:A Bot gyerek volt! a Péter meg az Ákos! Ma egyetemi tanár!JESSZUSOM miket taníthat ez a ........!!!!?????(jó neveltségem tiltja hogy kiírjam mit gondolok róla!) Pedig az én gyerek szobámban tehén volt a radiátor!
      sinter, St.Z.350 és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Mintha összeszedték volna az ország hü..éit és mindenki kapott volna egy posztot!
        Egyet?????
        apacsavo és dongos78 kedvelte ezt.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          #19
          !Mintha összeszedték volna az ország hü..éit és mindenki kapott volna egy posztot
          Nem kellett neki ahhoz bejárni az országot.Megoldotta a rokoni kőrből !
          sinter, apacsavo és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X