Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Légszűrőházat hogyan lehet szétszedni D-Csepelnél?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Légszűrőházat hogyan lehet szétszedni D-Csepelnél?

    Üdv Mindenkinek!
    Nem akarok új témát indítani csak ezért így itt kérdezném meg.
    Előre is bocsánat ha nagyon "alapot" kérdezek, de a légszűrőházat hogyan lehet szétszedni D csepelnél?
    Szeretném a szűrőt megtisztítani házat lefesteni.

    #2
    Pedig jobb lenne, ha „új téma” felvetése esetén valóban új témát nyitnátok. Lehet, hogy van aki tudja a kérdésedre a választ, de nem biztos, hogy észreveszi, ha a téma címében nincs benne. Gondoljatok azokra is, akik később ismét ezt kérdeznék meg. Ők a téma címe alapján fogják megtalálni a kérdésükre a választ.

    Szerintem nincs „túl kicsi” kérdés, ne spóroljatok ilyesmivel.
    Lemezjáték kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3
      Üdv!

      Én nem szedném szét. Szerintem úgy szétszedni, hogy ne roncsolódjon nem lehet, ezért az összerelésnél ez mindenféleképen látszana.

      Szerintem mosd ki tiszta benzinben több soron addig, amig kinem jön belőle az összes kosz. Ezután lebegővel ki kell fúvatni. A fetés sem probléma. Zárt állapotba kell úgyis állítani, a másik felébe bedig rongyot, vagy papirt kell tömni. Természetesen a festés előkészítését, a tisztítás előtt kell elvégezni.

      Komment


        #4
        Ok, bocs, legközelebb így teszek. Üdv.

        Komment


          #5
          nyuszifül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Üdv!

          Én nem szedném szét. Szerintem úgy szétszedni, hogy ne roncsolódjon nem lehet, ezért az összerelésnél ez mindenféleképen látszana.

          Szerintem mosd ki tiszta benzinben több soron addig, amig kinem jön belőle az összes kosz. Ezután lebegővel ki kell fúvatni. A fetés sem probléma. Zárt állapotba kell úgyis állítani, a másik felébe bedig rongyot, vagy papirt kell tömni. Természetesen a festés előkészítését, a tisztítás előtt kell elvégezni.
          Rendben, köszi. Annyi a baj csak, hogy a belső lamellából az egyik elvan hajolva kifelé és emiatt nehézkes nyitni és zárni, de majd valahogy kiegyengetem.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X