Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Danuvia kenőanyagok.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Danuvia kenőanyagok.

    Üdv. Milyen olajat javasoltok, a blokkba?

    #2
    Egyértelműen ,csak motorolaj....Ebben a kategóriában választhatsz pénztárcához ilően pnztárcafüggően.....
    Che kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Kösz. Viszkozitásra gondolok, és arra h ásványi vagy szintetikus olaj legyen.

      Komment


        #4
        20-50W ásványi.

        De fogsz találkozni olyan veteránosokkal, akik ezt hallván sźívükhöz kapnak, és elmondják neked, hogy kizárólag hajtóműolaj...

        Tudod, ez amolyan "hitvita", mint, hogy merre álljon a főtengely szimering...

        Kezdek hajlani afelé, hogy egy hígabb hajtóműolaj is jó...Amúgy volt már vagy nyóc motorom az elmúlt 40 évben, és mindegyikbe jó volt a motorolaj...
        mátéapu és Vaddiszno kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszi, az infót. Hajtóműolajat tuti h nem tennék bele... Én sem, túl vastag...

          Komment


            #6
            Pedig a korabeli gépekbe a hajtómű W 80-90 es a javasolt különösen ha a nyáron is szeretnéd használni. Én is a Sport CZ-be ezt használom- használtam. Téli üzembe jobb a motor olaj de nyáron nagyon vékonyallom.
            Vaddiszno kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Na mármost és minekutána (Rejtő nyomán szabadon) egy hajtóműbe mért jobb egy motorlaj mint egy hajtóműolaj.
              Mert ugye vannak azoka motorok ahol a motorlaj van a motorban ls a váltóban is ezért ez egy a normál motorlajnál drágább kisebb csereperiódusú olaj használatos, de ezenfelül miért.
              zahi kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                egy hajtóműbe mért jobb egy motorlaj mint egy hajtóműolaj.
                A parafás kuplung hamarabb megcsúszik a hagyományos hajtóműolajtól...a modern hidro..szervó-hajtóműolajjal nem akarok kísérletezni,a motorolaj megteszi a vaskalapos fejemnek !!!!!
                zahi és Che kedvelte ezt.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  a motorolaj megteszi a vaskalapos fejemnek !!!!!
                  Nem is kell ehhez vaskalaposnak lenni, egész egyszerűen a gyártó anno így találta ki.....
                  Egy angol nyelvű kezelésit sikerült valamikor letöltenem:

                  zahi, Titus és Che kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Volt egyszer egy Bmw F650-es motorom amibe olajcserenel eloirt Motul helyett vettem ugyanolyan parameteru Shell markajut ami meg tobbe is kerult ,hat csuszott vele a kuplung .Ki csereltem a Motul-ra es mukodott rendesen.Egyebkent az illata,szaga volt teljesen mas a Shell ---- olaj a Motulnak mososzer illata volt.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X