Közlemény

Collapse
No announcement yet.

19 colos alu vagy krómozott 72 küllős felni

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szia!

    DKW NZ 250, 1,85ös a szélessége, ugyanaz a felni patentül jó neki ami a Pannóniának(régi 19colos kerékkel)... Radaelli akár jó lehet, de 15öt biztos nem adok egy felniért mert jelenleg is van hibátlan felnim csak az festett és sosem lesz olyan szép hogy krómozható legyen... de gyári négykarikás dkw(mondjuk újabban az eredetiség nem motivál mert magamnak építem használható motornak)

    Üdv
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    Komment


      #17
      Nekem az lenne a kérdésem, hogy szabad e olyat csinálni, hogy a 21"os kerékhet való küllőket levágni és újra menetelni 18" os ráfhoz? Okozhat ez valami gondot, vagy nem éri meg ezen spórolni? Honda XL 125 első kerékagyára akarom rátenni a hátsókerék ráfját.

      Komment


        #18
        Nem biztos hogy kivitelezhető, mert ha jól tudom a küllőkre a menetet sajtolják és nem metszik. A másik pedig hogy nem kevés idődbe fog telni mire egyesével megmetszegeted azt a rengeteg küllőt, a hibázás lehetőségéről nem is beszélve. Add el a hosszú küllőket és pótold ki az összeget az új árára úgy tuti küllőid lesznek.

        szerk.: dino125ad átal említett paraméterekről nem is beszélve

        üdv, Odin
        -t5-, és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          -t5- kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X