Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Karburátor K36

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Karburátor K36

    Sziasztok!
    Planéta 3asom k36os karbija próbára tesz.
    Hosszú állás után a szokásos takarítások utan első rugásra indult a moci. Tökéletes alapjárat. Hihetetlen öröm, pláne a gyerekeimnek, akik most először hallották a hangját.
    Ezek után gondoltam kicserélem a tömítéseket a karbiba. Sajnos azóta lehetetlen alapjáratot állítani, gázadásra lehőköl vagy leáll. Újra szétszedtem, fuvókákat kifújtam. Hol.a hiba?
    A kérdésem még esetleg az lenne, hogy a 3 függőleges fúvóka közül a gáz és a szivatón kívül mi a 3ik? Azon kb egy tűhegyni lyuk van?

    Köszi a válaszokst előre is

    #2
    Planeta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos azóta lehetetlen alapjáratot állítani, gázadásra lehőköl vagy leáll.
    Szervusz! Nem ismerem a gépet! A leírt hiba lehet egy rossz vastagságú tömítés miatt is, meg a miatt is, hogy esetleg az úszó felakad. Van ezen a kabin súber tű? Nem raktad véletlen mélyebbre a tűt a rögzítő lemezzel? Írtam privátot, kérlek olvasd el!
    Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2024 szept. 23, 19:52.
    Planeta, Jankó51 és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Planeta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Sajnos azóta lehetetlen alapjáratot állítani, gázadásra lehőköl vagy leáll.
      Valami falsh levegőt kaphat. Féktisztító spray segít behatárolni a helyét ha igazam van. Ha valahol bejut a rendszerbe akkor a motor felpörög. A henger csatlakozástól kezdd el a keresést.
      Planeta, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X