Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Jawa 350/638 Twin Sport szerelés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Meg tudná valaki mondani mekkora a Jawa 350 638 primer fogaskerekének átmérője és a foghegyek közti távolság?

    Komment


      #17
      dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Meg tudná valaki mondani mekkora a Jawa 350 638 primer fogaskerekének átmérője és a foghegyek közti távolság?
      Írd meg a fogszámot és a láncszemen lévő jelet. Kiszámolom neked. Bár a külső átmérő elég izonytalan érték egy lánckeréknél. Fogszám, osztás, erősített/normál lánc. Ezek amik döntőek.
      dkari kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Köszönöm! Időközben megoldódott a dolog
        CZsolti kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          Szép napot ! A bemutatkozáskor írtam, hogy vettem egy Jawa 638-ast! Egy pár egyszerű kérdésem lenne:
          - milyen keveréket használjak ? 1:40 vagy 1:50 ? , illetve ehhez milyen 2T olajat vegyek ? ( repsol, mol, stb...)
          - a váltóba milyen olja az ideális ( mivel emlitették nekem a sima 10W-40 motorolajat is ), illetve mennyi kell bele (tudom, hogy van nivó, csak nehogy 1 litert vegyek, aztán 1.2 kell bele )
          A válaszokat előre is köszi !

          Komment


            #20
            Szia!

            Én személy szerint 1:50-el használom félszintetikus Makita olajjal. Azért ilyennel mert az öcsém ahol dolgozik erre kap kedvezményt. Váltóba jelenleg 75w-90 szintetikus olaj van amit tervezek lecserélni mert nem igazán szereti. Valószínűleg 80w-90 megy majd bele. A mennyiség ami kell bele 1l.
            sepy és Green71 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              A váltóval olyan gondom akadt, hogy hosszabb út után nehezen lehet visszaváltani, főleg teljes megállás alkalmával 2-ből - 1-be! Ezt okozhatja a rossz olaj is esetleg? Vagy más beállítást igényel a kuplungrész ?

              Komment


                #22
                Szia!

                De ha sikerül betenni 1-esbe akkor kiemel a kuplung? A kuplung beállításánál először meg kell lazítani a kuplungbovdent, majd az automata holtjátékát kell beállítani, a végén a bovden holtjátékát beszabályozni.
                Green71 kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Sziasztok!

                  Valaki meg tudná mondani Jawa Ts-re milyen méretű lánc kellene?
                  gyimesigy kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    1x12, 7x7, 75 128 lánctag. (428-as lánc)
                    sepy kedvelte ezt.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X