Közlemény

Collapse
No announcement yet.

559 fizetős munka

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    559 fizetős munka

    Nincs valakinek ( pesten vagy környékén ) egy OT és de műszakilag kicsit elhanyagolt motort üzembiztos ,hibátlan állapotra hozni? Egy jó ismerősöm ismerőse , aki persze engem talált meg , bennem bízik , de nekem (szerencsére ) nincs rá időm . Megy a FIAT meló . Persze ha kell besegítek , elviszem a hengert is furatni ---csak ne nekem keljen le, föl ....stb .

    ??????????????

    #2
    ha ráér jövő nyárig a dolog....
    joker kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      addig nem tudom már húzni a dolgot ---már 4 éve vár
      sepy, sinter és CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        már 4 éve vár
        Ó hát akkor az az egy év ide vagy oda...
        Viszont ha már ott leszünk beszélhetünk ilyesmiről.
        sepy és Titus kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Keresd meg a Holczer Tibort. Ha minden igaz ez a telefonszáma: 06-30-572-6784

          Komment


            #6
            Vagy keress meg engem, en is segítek.
            emailben elersz vagy telefonon utobbit privatban megadom.
            ptm004@gmail.com
            Utoljára szerkesztve a következő által: ptm004; 2015 márc. 09, 12:51.
            sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Joker ennyi segítő szándékú ember majd csak kihúz a sárból!Én is voltam úgy anno,hogy vártak a melóval egy évig igaz azt senki nem vállalta el csak a bontót ajánlották a tulajnak. Sajnos a kasznis szakma szépsége is kivesző félbe van mert ma az oly divatos elemcsere és -bontás kicsit más szintű felkészültséget igényel. Persze a huzató padon produkált szakmai dolgok nem ezen a szinten vannak.Még mi a láncos dózerrel küszködtünk bár avval is készültek" csodák"csak lassabban!.!gaz nem is dolgoztunk ilyen rezsi óra díjjal pedig szakmai felkészültségünk nem volt kevesebb.
              sinter, apacsavo és Fergusson kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X