Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Romet kadet

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Romet kadet

    Sziasztok! Olyan problémával fordulnék hozzátok hogy szeretett rometem előző évbe rendszeresen volt használva és hibátlanul működött de a téli álom után nem akart be indulni. Ki tisztítottam a karburátort és utána be indult de ereje allig volt. Esetleg valaki tudna valamit mondani hogy mi lehet a baja és hogyan lehet orvosolni?


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

    #2
    Mosd ki újra a karbit nitrohígítóba, (piros cimkés magasabb toluol tartalmú ), de előtte áztasd vagy 24 órát benne hogy ellepi a nitró, természetesen darabokra szedve . Áztatás után ecseteld el rendesen , és fúvasd ki minden porcikáját . A fuvókák és egyéb járatok ,furatok átjárhatóságát ellenőrizd , ha kell dűzni kaliberrel is ... (nem árt az úszót és az úszószintet is .) . Aztán a tanktisztítás , visszaszerelés után , töltsd fel friss (!) keverék benzinnel !!!! A benzincsap is megérdemli a gondoskodást . Lehetőleg szintetikus olajat használj az üza-ba , az nem rakódik le mindenfelé ..... kellemes időtőltést !
    dongos78 és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      zahi eredeti hozzászólása
      Mosd ki újra a karbit nitrohígítóba, (piros cimkés magasabb toluol tartalmú ), de előtte áztasd vagy 24 órát benne hogy ellepi a nitró, természetesen darabokra szedve . Áztatás után ecseteld el rendesen , és fúvasd ki minden porcikáját . A fuvókák és egyéb járatok ,furatok átjárhatóságát ellenőrizd , ha kell dűzni kaliberrel is ... (nem árt az úszót és az úszószintet is .) . Aztán a tanktisztítás , visszaszerelés után , töltsd fel friss (!) keverék benzinnel !!!! A benzincsap is megérdemli a gondoskodást . Lehetőleg szintetikus olajat használj az üza-ba , az nem rakódik le mindenfelé ..... kellemes időtőltést !
      Rendben köszönöm szépen a válaszodat sokat segítettél

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X