Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Mz Trophi Es 125/1 robbantott ábra

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mz Trophi Es 125/1 robbantott ábra

    Kedves fórumozók!
    Most készülök venni a fiamnak egy Trophy-t . Jó lenne egy robbantott ábra, de az emlékezetes "jó indulatú és kimagaslóan építő jellegű szerzőjogos buli" óta a letöltések érthető módon lekerültek az oldalról. Tehát ha valakinek ilyesmije van, kérném küldjön már egyet nekem privátba. Meg mindenféle leírás érdekel erről a motorról.
    Nagyon köszi mindenki segítségét!
    Címem:
    igrich@freemail.hu

    Másik kérdés.
    Hol kaphatok ehhez a típushoz a kilométerórához spirált. Illetve melyik típussal csereszabatos, ha van ilyen?
    Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2016 júl. 08, 07:29.

    #2
    Üdv. Igrich!

    TS MZ km óra spirálját tettem bele, ugyanaz...
    Jóféle robbantott ábrát én nem találtam hozzá (pedig sokszor jól jött volna), viszont ezen az oldalon van egy csomó hasznos ábra. Igaz ezeket nem robbantották fel, de sebaj!

    mz-es.de Betriebsanleitung Bedienungsanleitung Ersatzteile Ersatzteilliste Reparaturanleitung Schaltplan für MZ ES 125 150 175 250

    Na meg a betűket is jól összekavarták, hogy Magyar ember ne értse, de azért a képeket, számokat felismerjük ám!

    - - - Updated - - -

    Mz Ts125/150 Es125/150 Kilóméter spirál, Futár Motorosbolt és Webáruház

    pl.

    - - - Updated - - -

    ... a csatolt oldalon, az ES125 menüjében van reparaturhandbuch is! Az is jó dolog ám...

    Ha pedig majd esetleg kábelköteg is kell hozzá, tudok ajánlani óccsó de jót... (5000 krajcár körüli áron)
    OdinHEM, emu és Igrich kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nagyon köszönöm Dongós!
      A lányom elvileg tud németül. Hogy fog majd örülni, mikor majd gyakorolhatja a nyelvet. Már látom a jelenetet, ha behunyom a szemem. De nem lesz kecmec, fordítania kell!
      OdinHEM és dongos78 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        De nem lesz kecmec, fordítania kell!
        Szeretni fogja az ilyen és hasonló szavakat: Kurbelwellenhauptlagern
        zahi és Igrich kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nagyon köszönöm Dongós!
          A lányom elvileg tud németül. Hogy fog majd örülni, mikor majd gyakorolhatja a nyelvet. Már látom a jelenetet, ha behunyom a szemem. De nem lesz kecmec, fordítania kell!
          Aztán úgy megtanulja motor szelését, karbantartását hogy vehetsz neki is egy MZ-t
          OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Aztán úgy megtanulja motor szelését, karbantartását hogy vehetsz neki is egy MZ-t
            Most vizsgázik autóra, a Bogarat imádja, de vezetni utál. Azt mondta, leteszi a vizsgát és ő ezzel a vezetést befejezte, kivéve, ha tud venni egy Bogarat, mert azt igen. Na, de az nem motor. Amúgy nekem T5-ösöm van, Motorka 117 a neve. Elszoktam vinni motorozni. Mikor először voltunk, azt mondta, nagyon jó volt, csak félelmetes, ezért ő behunyta a szemét. Aztán megkérdezte, hogy én beszoktam-e hunyni a szemem vezetés közben...
            Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2016 júl. 08, 11:07.
            OdinHEM és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Aztán megkérdezte, hogy én beszoktam-e hunyni a szemem vezetés közben...
              És... nem?
              Én mindig!
              Igrich és zahi kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Most vizsgázik autóra, a Bogarat imádja, de vezetni utál. Azt mondta, leteszi a vizsgát és ő ezzel a vezetést befejezte, kivéve, ha tud venni egy Bogarat, mert azt igen. Na, de az nem motor. Amúgy nekem T5-ösöm van, Motorka 117 a neve. Elszoktam vinni motorozni. Mikor először voltunk, azt mondta, nagyon jó volt, csak félelmetes, ezért ő behunyta a szemét. Aztán megkérdezte, hogy én beszoktam-e hunyni a szemem vezetés közben...
                Legalább egy szemüveget adtál volna rá, persze hogy becsukja a szemét ha fújja a menetszél
                sepy, OdinHEM és kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Legalább egy szemüveget adtál volna rá, persze hogy becsukja a szemét ha fújja a menetszél
                  Na, ezt nem értem fel ésszel!

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X