Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bukócső Pannónia T5-re

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A vastag falú gázcsőhöz, mint anyaghoz mit szóltok?
    ...Én a helyedben megkeresném heeegany-t komolyan, azaz vennék tőle egyet...Kísérletezgetsz, aztán rosszabb meg rondább lesz, és talán még olcsóbb se...

    Komment


      #17
      Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A vastag falú gázcsőhöz, mint anyaghoz mit szóltok
      Oké és csak alaposan régi szaki módra! Nincs sablon az NC-csőhajlító megírt program után tekergeti az anyagot........
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #18
        s
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

        Oké és csak alaposan régi szaki módra! Nincs sablon az NC-csőhajlító megírt program után tekergeti az anyagot........
        Csak egy rajz kell, az alapján megcsinálják.
        Persze vannak feltételek amik gép és bélyeg függők. Ahol én csináltattam ott annyi volt hogy két hajtás között legalább 100mm-t kell hagyni. Valamint csak egyféle bélyeg bolt nekik ilyen csőhöz, szóval csak egy adott rádiusszal tudták hajtani. (rajzon látható minden) A rajzon lévő főbb méreteket szerintem célszerű betartani. De minden más személyre szabható.
        Viszont a bukócső szélessége nem egyenlő a rajzon lévő szélesség duplájával!
        A két egyenes véget méretre kell vágni és úgy bedugni a középső összekötő csőbe.


        Komment


          #19
          Üdv Mindenkinek!

          Azóta valamelyikőtök készített bukócsövet T5höz??
          Érdekelne hogy megcsinálta e valaki és hogy milyen megoldással sikerült neki.

          Üdvözlettel:
          Vinári Pannoniás

          Komment


            #20
            Heeegany olvtárs készített, írjál rå!

            Komment


              #21
              Köszi szépen! Írok neki.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X