Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia világítási gondok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a cin az teljes fedésnél a keresztmetszet többszörösénél érintkezik ott nem melegszik és kész az acél csatlakozó,csavar belevág a vezetékbe csökkenti a keresztmetszetet
    Jelen esetben faszságokat irsz
    A mérvadó keresztmetszet az a drót hosszában a legkisebb. Attól hogy a végére ráforrasztasz egy köbméteres bumszlit attól a keresztmetszete a drótnak nem lesz nagyobb. attól sem lesz viszont kisebb ha a sodrott drótot összenyomod egy csavarral vagy bármivel mert a sok vékony szálat jobban összerendezed de azok összeadódó keresztmetszete nem változik különösebben.
    Mocskos nagy békülés lesz ebből

    Komment


      #32
      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Jelen esetben faszságokat irsz
      Úgy értem ha az összekötött felfekvő felület ,érintkező felület nagyobb mint a keresztmetszet akkor a vezeték ,egyéb helyén melegszik .Az összekötés módja ilyen szempontból érdekteken.
      Szeretem :ha megmondják,hogy hülyeség amit írok....ha megértem miért !
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #33
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        érintkező felület nagyobb mint a keresztmetszet akkor a vezeték ,egyéb helyén melegszik
        Igen, egyéb helyen, de nem a kötés fog elégni, elolvadni mint egy ónozott kötésnél. Pontosan az összekötés módjárol értekeztünk
        Ha neked kamu az a teszt, legyen úgy.

        Komment


          #34
          Uram ! Add meg a megfelelő nagy mennyiségű "gyümölcslét" a békülés kieszközölése érdekében !!!!

          Komment


            #35
            zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Uram ! Add meg a megfelelő nagy mennyiségű "gyümölcslét" a békülés kieszközölése érdekében !!!!
            Az elmult héten ..megtörtént némi helyi anyagból készült főzet bespájzolása....
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #36
              Szerintem is béküljetek ki, a hiba megoldódott! A világítás jó! Indul, minden! Cserélve lett: kondenzátor, gyújtás megszakító. Beállítva: előgyújtás. Gyertya: Brisk, továbbra is.

              Komment


                #37
                A rendkívül épületes hozzászólásokat újfent megköszönve "egy kis tecciket én is elviseltem vóna." Már csak a hiúságom kedvéért. De ez még pótolható! Nincs lejátszva.

                Komment


                  #38
                  Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  egy kis tecciket én is elviseltem vóna." M
                  Lusti voltál...!

                  A tetszi azért nem járt mert mi agyaltunk te meg kivártad a kedvező tippeket.......
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #39
                    Kixártam, persze hogy kívántam a jó kis tippeket. De azért nem mondhatják, mert hálásan megköszöntem mind.

                    Komment


                      #40
                      Megdícsérem Pasettát, mert ő nyomott egy "tecciket", meg nekem is jár a dicséret, mert mindenkit "teccikeltem".

                      Komment


                        #41
                        Eddig tartott a türelmem! Mivel nincs dicséret eső, minden hozzászólásom megdicsérem. A következő komáim odaadó elkötelezettségükből fakdón Tiszakeszin bronzból öntött kan lovasszobrot kapnak: mátéapu, pasetta, Che, zabi, Atti69.
                        Abszurdum. Nem bírom önmagam tetszikelni. Ezt iírja ki: You cannot Like your own posts. Ezt is angolul. Abszurd!
                        Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2020 márc. 01, 20:40.

                        Komment


                          #42
                          Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ezt iírja ki: You cannot Like your own posts. Ezt is angolul. Abszurd!
                          Ha gondolod kijavíthatom a rendszerben magyarra. Rengeteg dolgot átírtunk, de ti még mindíg találtok ilyeneket.
                          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                          Komment


                            #43
                            wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ha gondolod kijavíthatom a rendszerben magyarra. Rengeteg dolgot átírtunk, de ti még mindíg találtok ilyeneket.
                            Maradhat. Angolul jobban hangzik.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X