Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia T5 főtengely szímering méret

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia T5 főtengely szímering méret

    t5 Pannónia főtengely szímering méretében kérnék segítséget! Nekem azt a tippet adták hogy száma:25*52*10-es . Ja a motor 73-as t5 (esetleg t5h) valaki tud segíteni SOS. Köszönettel:Vago Pista.

    #2
    Helló Pista!

    A főtengely simmering mérete a "piros könyv" 12. oldalán leírva: 25 x 50 x 10
    A 73-as Pannonia T5, az már biztos /H.
    Különben egyszerűen megállapíthatod, van rajta szívászaj csökkentő vagy nincsen? Ha eredeti akkor van!

    Sok sikert!
    Utoljára szerkesztve a következő által: -t5-; 2013 máj. 24, 15:59.
    Vago Pista kedvelte ezt.
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #3
      Szerintem 70-után már csak H-jelű motorokat gyártottak a hangtörvény miatt.
      Vago Pista kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Vago Pista eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nekem azt a tippet adták hogy száma:25*52*10-es .
        25x62x10 jobb oldalon, 25x50x10 bal oldalon a csapágyak között elhelyezett távtartó-házban.

        Komment


          #5
          Nagyon köszönöm ! A távtartó ház az egyébként szerelhető? Igen a légszűrője rejtve van , ezek szerint biztos t5H-s. Most úgy érzem ismét egyben lesz a gépem, igaz Én csak műszakiztatni szeretném és motorozni vele.
          Utoljára szerkesztve a következő által: Vago Pista; 2013 máj. 25, 07:07.

          Komment


            #6
            Persze, hogy szerelhető. Ugyanúgy kijön, mint a csapágy, viszont javaslom a kuplung oldal felé kihúzni/kiütni, mert a tartó éles hátsó pereme gyönyörűen felgyűri maga előtt a csapágyházat, ha a forgattyúsház felé erőltetjük.
            http://img.index.hu/imgfrm/3/6/7/4/IMG_0005123674.jpg
            http://img.index.hu/imgfrm/3/6/7/6/IMG_0005123676.jpg
            Lemezjáték kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Oké értem! Remélem megkapom a héten az alkatrészeket és akkor egy-két hét múlva motorozható lesz a járgány.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X