Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szimering

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol lehet ilyeneket beszerezni?
    Arcus '95 kft csapágybolt Gyöngyös

    Komment


      #17
      Nálunk az SKF-nél vannak ilyen és hasonló" furcsaságok".

      Komment


        #18
        O-Ring Kft.

        Nem sokkal , de közelebb van Veszprémhez

        Komment


          #19
          Köszi a tippeket! Skf csapágybolt nálunk is van csak nem szívesen járok oda mert marha "segítőkész" az eladó. Ha nem pontosan típus szerint kérek valamit akkor oda ba...a: "ne! jó lesz ez neked" csak már húzzál ki a boltból!
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Köszi a tippeket! Skf csapágybolt nálunk is van csak nem szívesen járok oda mert marha „segítőkész” az eladó. Ha nem pontosan típus szerint kérek valamit akkor oda ba...a: „ne! jó lesz ez neked” csak már húzzál ki a boltból!
            De ismerős ez
            Mondjuk én beszereztem egy SKF csapágykatalógust az ilyen esetek miatt
            Che kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              De ismerős ez
              Mindenütt ilyenek a csapágyboltosok?
              Rendesen csúnyán néznek és idegeskednek ha nem vágom a szakszavakat.
              Inkább elmegyek a közeli kisgép szervízbe, ahol beszerzik nekem a csapágyboltból, ahova nem megyek be
              CZsolti kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mindenütt ilyenek a csapágyboltosok?
                Határozottan NEM ! Felénk az Arcus csapágyboltban nagyon jó fej eladók vannak,csak ajánlani tudom őket ! Bármilyen extrém méretű akár coll méretű csapágyat és szimeringet is beszereznek villámgyorsan,ezt úgy értem h délelőtt 10 órakor betelefonálok másnap 11re meg is van és nem tudtunk még olyat mondani nekik amit nem tudtak beszerezni !
                dongos78 kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mindenütt ilyenek a csapágyboltosok?
                  Szerencsére azért nem. Voltam olyan csapágyboltban is ahol elmondtam 1 méretet, és hogy mi a legolcsóbb, a másik 2 méret meg nagyjából mindegy De segítettek.

                  Bár csapágykatalógussal egyszerűbb. Pár hónapja elhatároztam hogy kap a kormány kúpgörgős csapágyakat, kikerestem egy közeli méretet, megvettem másnap, kicsit faragtam belőle(jobb külseje nagyobb volt, jobb híján esztergagép+ sarokcsiszoló lamellás koronggal és rengeteg méregetés. Meglepően jól sikerült )

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X