Közlemény

Collapse
No announcement yet.

T5 kormány

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    T5 kormány

    Már jó ideje keresek alkatrész börzéken a neten T5-ös kormányt. Ha van, az biztos hogy az ország másik végében található. Kisújszálláson lakom, ha esetleg ezen a környéken van valakinek eladó, az kérem jelezze!

    #2
    Ha Berettyóújfalu felé jársz ,adok egyet szívesen !
    sricsi70 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nagyon köszönöm, nincs is messze tőlünk, kb 70 km, de az idén már nem hiszem hogy arra mennék. Áldott karácsonyt Neked és szeretteidnek!

      Komment


        #4
        Nincs mit !
        Kellemes Ünnepeket !
        Utoljára szerkesztve a következő által: Tamás78; 2013 dec. 20, 19:10.

        Komment


          #5
          Az elmúlt napokban sikerült szereznem egy T5 kormányt. Nem rozsdás, de krómozandó. Így most már megelégszem ezzel,de nagyon köszönöm Tamás78 a felajánlásodat, s ha segítségre van szükséged, megteszem, ha tudom. De azon leszek, hogy tudjam.

          Komment


            #6
            Nagyon szívesen !
            Segítségre lenne szükségem ! Olvasd el az Alkatrészt keres-ben a hozzászólásom . (Ha még nem olvastad !)
            Esetleg ha tudsz Simsont, szólhatnál !
            Köszönöm !

            Komment


              #7
              Az alkatrészes dolgot nem találom, küldd már el üzenetbe, mire van szükséged?
              Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2014 jan. 04, 11:36.

              Komment


                #8
                Kedves Tamás!
                S51 es, négy sebességes motor, most lett frissen festve, a motor felújítva egybe, összeszerelésre vár, csak azért nem rakta még össze, mert nincs helye tárolni. Küldtem privát üzenetet, ott az elérhetőséget is leírtam.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X