Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannónia MZ kipufogókkal.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannónia MZ kipufogókkal.

    Felraktam a T5-ös Pannóniámra két TS 125 kipufogó dobot van mindegyiken plusz 3 furat a könyök még nincs méretre vágva elég jól bele lóg a dobba.
    Alsó fordulatszám tartományban veszített a nyomatékosságából de a végsebesség sokat javult eddig óra szerint 60-70 között már nagyon beremegett az egész motor most szépen ki lehet húzatni óra szerint 100 fölé is.
    A jellegeztess pattogós hang eltűnt inkább Jawas lett de sokkal halkabb mint a gyári kipufogó.
    Az Mz dobokat 198 centiméteresre vágva pontosan rápasszol a Pannónia könyökre.

    #2
    Érdekes, érdekes... Szívesen meghallgatnám majd a tapasztalataidat párszáz km után is ha így tervezed használni a masinát.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      Feltennél képeket róla?

      Komment


        #4
        TLF65 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Feltennél képeket róla?
        Neadj'Isten videót?
        Kíváncsi lennék milyen hangot ad ez a kombináció.

        A hétvégén 250-es ETZ-t láttam Pannónia kipufogóval. Érdekes, szép hangja volt annak is...
        Na meg kölyökkoromban a Simson kipufogós Rometnek is (el is neveztük Romson-nak)
        UK és Tamás78 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          A fogyasztásod előtte és utána mennyi volt?

          Komment


            #6
            Használt dobokat vágtam meg így elég csúnyák, hangjáról holnap rakok fel videót.
            A fogyasztás a kopottságból adódóan elég magas volt eddig, a sebességéhez képest. A mostani 80 kilométeres túrán szépen vizsgázott de a fogyasztását még nem néztem.
            Click image for larger version

Name:	DSC_0295[1].jpg
Views:	1
Size:	196.8 KB
ID:	140400
            Holnap csinálok jobb képet is róla.
            Ha megkapja a Honda gyújtást és 28-as Dellortot vagy 28 MZ karbit és jól fog vele vizsgázni a forgalomban akkor 16.000 inkább megveszem a két MZ dobot mint jóval drágábban a Pannónia kipufogókat.
            Utoljára szerkesztve a következő által: Ifás; 2014 júl. 10, 20:36.
            Beagle, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Nekem meg egy Danuviám van TS kipufogóval. Már így került hozzám. A könyök és a dob találkozásánál kifúj, de a hangja még így is mélyebb. Menetteljesítményekről nem tudok írni, mivel az órája nem működik. A jobb hátsó lábtartót nem lehet tőle felhajtani, és túlnyúlik a hátsósárvédőn is, más bajom nincs vele. Ha valakit érdekel hogy mutat egy Danuvia MZ kipufogóval megnézheti a képeim között. A vasas Danuvia(kék-piros) az.
              St.Z.350 és dongos78 kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Click image for larger version

Name:	IMG_8202.jpg
Views:	1
Size:	203.4 KB
ID:	140436
                Click image for larger version

Name:	IMG_8203.jpg
Views:	1
Size:	204.6 KB
ID:	140437


                - - - Updated - - -

                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Neadj'Isten videót?
                Kíváncsi lennék milyen hangot ad ez a kombináció.
                Titus, dongos78 és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X