Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia Csavarok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannonia Csavarok

    Egy T5-ös pannoniához létezik e olyan leírás amiben szerepel hogy milyen csavarok,anyák szükségesek a motor összerakásához?

    #2
    Szervusz!

    létezik e olyan leírás amiben szerepel hogy milyen csavarok,anyák szükségesek a motor összerakásához?
    Igen, az alkatrészkatalógusban meg van jelölve a méret pontosan minden csavarnál.
    Persze jellemzően olyan méretek, amiket a boltok nem szoktak tartani, pl. 44-es vagy egyéb ilyen nem szokványos hosszúságú darabok. No meg persze a fejkialakítások is eltérnek a most szabványostól, pl. M8 csavarok fejein a laptávolság 14 mm...
    Szóval ha eredetit szeretnél, akkor támpont a felújításhoz (válogatáshoz és csavarfelújításhoz), de bolti beszerzésnél csak a környékére lehet belőni.
    OdinHEM és babaslaszlo97 kedvelte ezt.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      Találtam ezt a csavarkészletet! Akkor most ez tartalmazza a szükséges csavarokat a szükséges méretekben igaz? https://picasaweb.google.com/pannoni...99875358858210

      Komment


        #4
        Akkor most ez tartalmazza a szükséges csavarokat a szükséges méretekben igaz?
        Ránézésre nincs benne elég 8-as anya, illetve a deklik csavarjainak fejei nem egyeznek az eredeti formával, de sajna mostanság nem tudnám elmondani fejből az összes méretet és alakot - kiestem a gyakorlatból.

        Van alkatrészkatalógusod? Sajna amióta volt egy kis bonyodalom itt nem érhető el, de a neten biztosan fent van valahol.

        Én a következőképpen csináltam pl. a T1-esemnél: kinéztem a katalógusból a méreteket, mértem, ami stimmel maradt, ami nem ahelyett keresgéltem cseredarabot, takarítás, fejek rendbetétele (kalapács, reszelő, csiszolóanyagok, drótkorong), újrahorganyoztatás, összeszerelés.
        De ha árul valaki ilyen készletet, akkor nála érdemes rákérdezni hogy benne van-e minden. Meg kérdés a cél: csak szépet akarsz vagy közel 100% eredetit...
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #5
          katalógust tudsz nekem küldeni? megköszönném!!

          - - - Updated - - -

          a robbantott ábrás képekre gondolsz?

          Komment


            #6
            babaslaszlo97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Akkor most ez tartalmazza a szükséges csavarokat a szükséges méretekben igaz?
            Biztos, hogy nem! Szerintem legalább 6*ennyi kell egy Pannóniához. Ezenfelül pedig tipusonként is eltér a mennyiség, a méret és a darabszám is. A képen a blokkhoz való csavarok nagyrésze a lábtartó rögzítő csavarok, a villakifli csavarok és egyébb más csavar található a teljesség igénye nélkül.
            Lemezjáték kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              én is keveseltem a darabszámot!! olyan katalógust tudnál küldeni?
              Van alkatrészkatalógusod? Sajna amióta volt egy kis bonyodalom itt nem érhető el, de a neten biztosan fent van valahol.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X