Közlemény

Collapse
No announcement yet.

izzók teljesitménye

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    izzók teljesitménye

    Szép napot ma egy motoros boltban 6v 35/35-ös és 6v 21/5-ös izzót sóztak rám,nem volt drága csak akkor ha nem érdemes berakni a t5-be.Mi a véleményetek kidobjam?

    #2
    Neked is szép napot!
    Sajnos én már régóta ilyen izzókkal járok, mivel "sehol" nem kapok belevalókat.Ha valaki olvassa e sorokat és van ötlete, írja ide.
    Sokunknak nagy segítség lenne!
    A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

    Komment


      #3
      időközben egy másik boltban találtam 25/25-öst a hátsót nem kérdeztem az első 500 HUF-ba kerül.

      Komment


        #4
        Izzókeresők figyelmébe ajánlom egy cég oldalát. Én régóta innen veszek izzót. Postán küldik és eddig nem volt velük gond. Az izzók vegyes márkával bírnak, de már 1 éve használom őket és bírják....
        Jobbat nem találtam és ahogy fentebb is írják vagy nincs 6V izzó vagy ha van szűk a választék....

        6V - ETbike

        Lájkolni !
        Taurus1047, motorkami és -t5- kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Jó csak kicsit drága van ólcsóbb webáruház.

          Komment


            #6
            Sziasztok! Én úgy emlékszem 45 W-os a lendkerék mágnesese világítás rendszer teljesítménye... 35/35 W előre, 5 W hátra, 1,5 W kilométer órába... nem így van?
            a féklámpa, és a helyzet jelzők akkumulátorról....
            Mondjuk én is 25/25 W-os égőt kaptam a műhelyből, amikor kész lett a motorom, de kicseréltem a tartalék 35/35 W-osra. Rosszul tettem?

            Komment


              #7
              Amennyiben jobban világít, nem tetted rosszul.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X