Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szente Gyula Igy gondozd a Pannoniadat

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szente Gyula Igy gondozd a Pannoniadat

    Sziasztok!

    Ha valakinek meg lenne a címben emlitett mu digitalizálva egy fájlban, vagy tömörített mappában képformátumban, az felvenné velem a kapcsolatot(ha lenne valaki aki mar vegment a 200 kep egyenkenti letltese hajcihon,es segitene..)


    Üdv
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    #2
    Szia!

    Küldj nekem egy mailt erre: bokrosjanika@citromail.hu

    janesz88

    Komment


      #3
      Szia!

      Köszönöm, a fáradtságod! Ha esetleg másnak is meglenne és át tudná küldeni az jó lenne...

      Üdvözlettel
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #4
        Szia !

        Megtaláltam ,csak még nem tudok linket beszúrni.



        Most már tudok, innen letöltheted.


        Üdv. Öcsi
        Utoljára szerkesztve a következő által: öregöcsi; 2011 szept. 28, 20:13.
        stalker kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Sziasztok!

          Ha valakinek meg lenne a címben emlitett mu digitalizálva egy fájlban, vagy tömörített mappában képformátumban, az felvenné velem a kapcsolatot(ha lenne valaki aki mar vegment a 200 kep egyenkenti letltese hajcihon,es segitene..)


          Üdv

          Sajnos a könyv nincs meg a gyűjteményemben, de pótolni fogom!

          Viszont nem kis büszkeséggel tölt el, hogy Szente Urat, ma már Gyulabácsit személyesen ismerem. "Javítottam" a felesége Polski 126-osát, és az Ő Opeljét. Persze ez már igen régen, még apám műhelyében Törökbálinton történt.
          Szente Úr ült a kempingszékben, és dirigált: "a kulcsot középen fogd, és ne akkora nyomatékkal húzd meg a 6-os csavart. Zsírt tettél a csavarokra? "
          Ez akkor nagyon idegesítőnek tűnt, ma már tudom, hogy a legszerencsésebbek egyike vagyok, mert a P20 FŐKONSTRUKTŐRE dirigálta a munkámat.
          Azért sikerült Tőle begyűjtenem egy ereklyét! Azt a bőrruhát amelyben talán az összes importmotort, és a rengeteg P20-ast bemotorozta, megkaptam.
          Őrzöm, hiszen a méretünk nem egyezik, de büszke vagyok, hogy volt valamikor Pannónia Magyarországon, és büszke vagyok, hogy a Csepeli nagyokból két mérnököt személyesen is ismerhetek.

          Elnézést a szentimentalizmusért!
          Üdvözlettel: Dino
          Utoljára szerkesztve a következő által: dino125ad; 2011 szept. 28, 21:21.
          X11, soveny és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X