Közlemény

Collapse
No announcement yet.

MTZ kuplung

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    MTZ kuplung

    Szia van nekem egy belarus mtz05 es a kuplungot hogy kel bealitani mert csuszik

    #2
    Imike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia van nekem egy belarus mtz05 es a kuplungot hogy kel bealitani mert csuszik
    Szia ,ha MTZ-50-esre gondoltál ...,de mindegy ugy kezdődik huzd szét a gépet ,szereld le a nyomlapot,mosd le,zsírtalanitsd az összes alkatrészt vizsgáld meg mennyire kopott ami cserés az egyértelmű ,ami szabályozható az esztergályoshoz ...szétszerelve fém tisztán(tiszteljük egymás munkáját)nyomcsapágy ellenőriz,tengely ellenőriz...kuplungszerkezet összeszerel ,a kiemelővillák érintkezőfelületét én félgömbölyűre köszörülöm összeszerelés előtt ugy rakom be a csavarokkal a három kiemelőkart tolómérővel mérve a kuplungnyomlap szegecsfeje mellett mérve 36-m/m-re állítom.A gép összeszerelése után a pedálrudazattal a pedálholtjátékot 20-25-m/m-re állítom igy normál használattal tartós lesz,Ha a pedál holtjáték lecsökken egyszer lehet a rudazaton állítani,legközelebb ismét előről kell kezdeni a műveletet.
    Kézrátétel és a javasasszony...... nem segít,a TSZ-ekben voltak lemezekkel hézagmérővel alulról állítgatók ......ha őket keresed a kocsmában megtalálod őket,mindent megoldanak ,de számolj mikor hozzáértő fog utána elb..alkatrészeket kidobálni és akkor meglátod mennyi az olcsó javítás....
    sepy, zahi és Che kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Imikének!

      A mellékelt képen olvashatót írd be a gugliba és a találatok közül az elsőt,amit szintén leolvashatsz a képről,nyisd meg és ingyenesen letöltheted az MTZ Magyar nyelvű javítási könyvét!

      Nem olvastam át,de a könyvben biztosan megtalálod a kuplung hibával kapcsolatos kérdésre a feleltet.


      Üdvözlettel:Che
      Imike kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ez mondjuk szépen átgondolt precizen megfogalmazott kérdés volt.
        Az ilyenre tényleg muszály válaszolni?
        Ha az udvarodba ezzel jönne be mit szólnál?
        Apám nem hiszem el...
        ​​​​​

        Komment


          #5
          bsa10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Az ilyenre tényleg muszály válaszolni?
          Ha a"horgász"nagy halra megy ,és több nap után fog egy keszeget:belekapaszkodik a reménybe,végre valami.Viszont igazad van,legtöbbször hiába !!!!
          emu és zahi kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Nem mindig lehet az ilyen cizellált megfogalmazásra jól válaszolni. És szerintem nem is kell. De neked irigylésre méltóan nagy türelmed van.
            zahi, mátéapu és emu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              En nem 50venesre gondoltam hanem mtz 05 belarus szarv kormanyos kigep

              Komment


                #8
                Imike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                En nem 50venesre gondoltam hanem mtz 05 belarus szarv kormanyos kigep
                Csodás julius óta egy mondatra telt,látom elfoglalt vagy .

                BUÉK
                Imike, bsa10 és 3 további látogató kedvelte ezt.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X