Közlemény

Collapse
No announcement yet.

John Deere 4630

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    John Deere 4630

    Sikerült megvásárolni a vezér gépemet. Egy John Deere 4630-as 6600ccm, turbós 160 lóerős, 4x4-es hátul ikerkerekes fenevadat. Van rajta csinosítani való, de a dolgát teszi

    Elsősorban tanácsokat várok, hogy mire figyeljek, mit nézzek át, természetesen nem ilyenre, hogy cseréljek olajat. Csak MTZ után nagy váltás, mert még nem volt amcsi gépem.

    Click image for larger version

Name:	IMG_20141220_153016.jpg
Views:	1
Size:	186.4 KB
ID:	157363

    #2
    Sikerült megvásárolni a vezér gépemet. Egy John Deere 4630-as 6600ccm, turbós 160 lóerős, 4x4-es hátul ikerkerekes fenevadat. Van rajta csinosítani való, de a dolgát teszi
    Nem tudom minek örülsz,én kettőnél kevesebbet el-sem fogadnék belőle
    Jó kis gépek,viszont a sok használattól ők is elkopnak főleg ha valaki azt hiszi mindent kibír!szerintem emelve nagyon nézd meg az első hidat már sajnos fúrtam fel vázelemet,mert a centis persely kevés volt és a váz is kopott,míg a hütő nem sérült nem is vették észre.Egyértelműen a szervizelő hibája,de jobb előre kicserélni mint másokban keresni a hibát.
    sajnos a függesztőszerkezete is sűrűn javításra szorul(nem a krimi acél). Kényelmesebb,de jobban ráz mint az mtz.a srácok dereka nem bírja a gyűrődést.A tapasztalat tőbbszáz Ha.utáni nem kistermelőknél.
    Sok szerencsét és jó munkát vele.!

    Nekem is a kedvenc gépem!(Kivülállóként...)
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Mire figyelj? Külön sorozat kulcs kell mindenből (nem mm, hanem hüvelyk). Az 1-es kulcs itt elég nagy (25,4 mm).

      Komment


        #4
        Köszönöm, az első hidat ellenőrizni fogom.

        Igen a dugókulcs készlet cserére szorul
        CZsolti kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X