Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bérmunka

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bérmunka

    Egy barátom részére keresek valakit , aki befejezni neki a szovjet boxer oldalkocsis motorját amit ö idő és főleg hozzáértés hiányában soha nem fog megcsinálni . A motor üzemképes volt , aztán szétszedték , lehomokolták , alapozták ---aztán úgy maradt --ahogy szokott .Így került hozzá .

    Most többet nem is írok ---csak ha lenne érdeklődés . Természetes -nem ingyen -de vállalkozók kíméljenek , hasonló (vagy olyan ) motorral rendelkező ,rendes valakire gondolok --akinek jó lenne egy kis anyagi hozzájárulás a hobbihoz.

    #2
    A "bérmunkára" válaszolva néhány észrevételt tennék. Ismerve az orosz motorok műszaki állapotát nem valószínű,hogy bárki is elvállalná az összeszerelést pénzért. Ebben az esetben jogosan várható el a garancia. Úgy gondolom aki ilyen motorral akar majdan motorozni annak meg kell ismerni a motor "lelkét" és minden más tulajdonságát.Eddig az észrevétel.Gondolom sokan vagyunk akik szívesen segítünk jó tanácsokkal.Én magam is szívesen segítenék akár a helyszínen is ütemezve a munkálatokat.Nem helyette csinálnám viszont elmondanám illetve megbeszélnénk a részfeladatokat.Én is felújítottam egy M63 oldalkocsis motort . Sok segítséget kaptam a fórumozóktól. üdv Tontyi
    Igor, supermax és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tontyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ismerve az orosz motorok műszaki állapotát nem valószínű,hogy bárki is elvállalná az összeszerelést pénzért.
      Ez így igaz. Én is gondolkodtam ezen már, de elég, ha magamnak és a baráti körnek szenvedek ilyesmivel.
      taluga, Igor és sepy kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        Egy régi járművel való közlekedés, annak birtoklása attól olyan nagyszerű és leírhatatlan, mert az ember megkínlódik vele, a saját kreativitása,vére, verítéke benne van a motorba. - na ez kicsit költőire sikeredett, de a lényeg érhető szerintem

        Ezt pénzen megvenni nem lehet, elmondani sem lehet másnak milyen érzés az általunk épített motororral járni.
        Beagle kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Igor,
          Ez biztos igaz --de pl. ez a csávó pedig 16 éve :
          Igor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          megkínlódik vele, a saját kreativitása,vére, verítéke benne van a
          szervezésben ,kavarásban , meg minden azzal járó szemétségben , hogy legyen veterán börze , kiállítások , nem utlsó sorban veterán motorversenyzés , millenárison az események ....stb .
          Neki erre ment néhány év .
          Irjak még ?????????????
          taluga és kavycka kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Amit írtál azzal teljesen egyetértek, természetes dolog, hogy a munka, család, megélhetés stb elsőbbséget élvez egy jármű szerelégetéssel szemben. Ezzel nem csak a barátod, de sokan mások, sőt szerintem mindenki (én is) így vagyok, magánéletünkben ezer meg más, gyakran fontosabb dolgok is akadnak, ez mindenki privát dolga.

            Én arra próbáltam célozni, hogy ha más kezébe adja a motorjának a talpra állítását, akkor elveszti azt a varázsát ami miatt feltehetőleg ő is belefogott, különben gondolom vett volna egy kész-összerakottat. Ez időigényes móka, én nem is siettetem a dolgot.
            Beagle kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              millenárison az események
              Nem ide tartozik, de nemrég megint hallottam, hogy le fogják bontani. Tud valaki erről valamit?
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                #8
                Én erről nem hallottam, de idénre még meg vannak hirdetve a rendezvények (a veteránosok, mert csak azokat néztem).
                Nagy kár lenne érte, mert például a Velodrom egyedülálló hangulatú pálya! Európában nem sok ilyen van már!
                Duke kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X