Közlemény

Collapse
No announcement yet.

TL ülés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Igen, akkor kell hozza nekem egy T9-es motor.
    szó se róla, ha valakinek kell TL villaboritasra cserélem.

    Komment


      #47
      Valakinek biztos hiányzik ,csak nem tudja az ember kinek . Azonban pont erre jó ez az oldal,hogy az ember megtalálja

      Komment


        #48
        Üdv. Ezt hozta a hétvége, rászántam a vasárnap délelőttömet egy kis koppintásra.Click image for larger version

Name:	IMG_5264.jpg
Views:	1
Size:	197.1 KB
ID:	139561Click image for larger version

Name:	IMG_5251.jpg
Views:	1
Size:	187.3 KB
ID:	139559Click image for larger version

Name:	IMG_5255.jpg
Views:	1
Size:	196.9 KB
ID:	139560
        Nekem ezek lesznek a TL-en, de addig még csinálnom kell láncvédőt is, no meg az a hátsó sárvédőőőő....
        Egyébként nem lehetne összerántani a két TL-es oldalt, legalább nem kellene ugrálni oda- vissza.
        OdinHEM, darkside és ptm004 kedvelte ezt.

        Komment


          #49
          Nagyon precíz hegesztés ,jól néz ki a másikat kölcsönkaptad mintára? Ha így van pontos méreteket lehetett venni az alsó kiperemezés ami miatt én aggódtam szuper.kb.mennyi munkaóra lehetett ,mert én mint írtam nem tudom megcsinálni de esetleg ismerős igen,nemrégen még láttam ilyen alkatrészt az ára 8-10 e ft volt
          ptm004 kedvelte ezt.

          Komment


            #50
            Ja. Kunyeráltam egy eredetit, amit vasárnap vissza kellett adni. Egyébként alig kellett melózni rajta 2 órát.
            Az alján kb3 centit kellett eldolgozni a hatásból lánggal, hogy rá tudjam hegeszteni az alsó fület, de előtte körbeütöttem az említett kúppal. fönt meg kb 2 centivel följebb kellett tenni az eredeti gyűrűt az ablakkal, meg alatta bevakolni.
            Sajna sokszor kényszerülök ilyesmire, de igyekszek odafigyelni, hogy ne legyen nagyobb eltérés mint két gyári között.
            Én is szívesebben vennék eredeti cuccokat, de 2 gyerek, hitel, és lakásfelújítás mellett fizetésből....... inkább mindent magamnak csinálok.
            Trophyman, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #51
              Szép munka gratulálok hozzá.

              Komment


                #52
                Köszi.
                Azt még nem említettem, hogy hegesztős témában tudok segíteni, ha valakinek a környéken ilyen baja van, és nincs hová forduljon. Ha tudok segítek.
                baxy1, ptm004 és Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #53
                  Köszi a segítségnyújtást ,de picit távol lakok tőled bár néha nagyon kellene egy megbízható és veteránban jártas hegesztő szaki.Ha esetleg van még hiányzó alkatrészed melyről nincs fotód vagy hasonló szívesen segítek ilyesmiben

                  Komment


                    #54
                    Továbbra is nagyon várom a fotókat a keskeny nyeregről

                    Komment


                      #55
                      Click image for larger version

Name:	2634_Pannonia_4.jpg
Views:	1
Size:	81.8 KB
ID:	139586Click image for larger version

Name:	hat1.jpg
Views:	1
Size:	64.4 KB
ID:	139587Click image for larger version

Name:	Image11.jpg
Views:	1
Size:	48.1 KB
ID:	139588Click image for larger version

Name:	Image13.jpg
Views:	1
Size:	50.7 KB
ID:	139589Click image for larger version

Name:	Image14.jpg
Views:	1
Size:	45.0 KB
ID:	139590Click image for larger version

Name:	Image15.jpg
Views:	1
Size:	45.2 KB
ID:	139591Click image for larger version

Name:	Image16.jpg
Views:	2
Size:	48.8 KB
ID:	139592Click image for larger version

Name:	Image19.jpg
Views:	1
Size:	37.7 KB
ID:	139593Click image for larger version

Name:	Image20.jpg
Views:	1
Size:	40.5 KB
ID:	139594Click image for larger version

Name:	tl250.jpg
Views:	1
Size:	17.3 KB
ID:	139595Click image for larger version

Name:	tl250.jpg
Views:	1
Size:	17.3 KB
ID:	139595Click image for larger version

Name:	TL_5.jpg
Views:	1
Size:	26.6 KB
ID:	139596ennyi van
                      ptm004 és baxy1 kedvelte ezt.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #56
                        Kedves Baxi1!

                        A Hyde parkban írtam már,hogy elromlott a számítógépem.Most csökkentett üzemmódban vagyok,mert a lányom laptopját kapom kölcsön,hogy azért valahogy itt lehessek,de ezt meg nem is ismerem,annyira,hogy feltöltéseket csináljak vele.A guru azt mondta,hogy csütörtökön tud valamit mondani,hogy mi a baja a gépemnek,szerintem alaplap problémája van,de a végleges döntést szakemberre kell bíznom.A hiba megállapítása után kell döntenem,hogy az anyagiak függésében mi legyen,új alaplap,vagy új gép.

                        Nem felejtkeztem meg az ígéretemről és a tőlem telhető leg részletesebb fotókkal fel fogom tenni az ülés minden porcikáját,de türelmet kérek,-megtréfált a technika.


                        Üdvözlettel:Che
                        ptm004 kedvelte ezt.

                        Komment


                          #57
                          OK rendben megértem semmi gond, van ilyen hogy számítógép rosszalkodik, ha egy kicsit közelebb volnál még el is intézném a gépet.
                          ptm004 kedvelte ezt.

                          Komment


                            #58
                            Kedves Che!

                            Mit jelent a csökkentett üzemmód a laptopon? Ha csak annyi a gond, hogy a fórum bejelentkezése után csak a főoldal cikkeit látod szépen egymás után sorjázni, de képek nélkül és nehezen jutsz el, vagy sehogy, az új hozzászólásokhoz, akkor ezt kell tenned:

                            - Görgetés a képernyő aljára,
                            - Ott látnod kell egy ilyesmit: Belép; Regisztáció; Full site; Ugrás a tetejére;
                            - Klikk a Full site feliratra és megjelenik a megszokott felület.

                            Én most vettem egy 7"-os táblagépet. Beletelt két napba mire erre rájöttem, de azóta ezen fórumozok. Mindig kéznél van és igen praktikus. Csak vigyázni kell az érintőképernyővel, hogy hova böködök az ujjammal.

                            Remélem tudtam segíteni. Üdvözlettel: CZsolti
                            ptm004 és Che kedvelte ezt.

                            Komment


                              #59
                              Szervusz Zsolti!


                              A csökkentett üzemmód azt jelenti nálam,hogy csak akkor kérem el egy kis időre a "rágott almát",amikor fórum és hír éhségem van.A lányom nyelvvizsgára készül és írja a szakdolgozatát,tehát olyan adatok vannak a gépén,melyek nem veszhetnek el,ezért nagyon tisztelettel nyúlok a gépéhez,de még így is félek,hogy elronthatok valamit.Az én öreg vackomat már ismertem,úgy-ahogy,mondjuk százas listán kilencre,de most behányt,-várnom kell.A wincester tavaly késő ősszel lett benne kicserélve és azon,még másfél év garancia van,tehát úgy vélem,hogy az alaplap a hibás,esetleg a tápegység,bár a DVD.-t megtáplálja,de elvileg a sok kijövő tápfeszültségből,még bármelyik lehet rossz.A hibajelenség az,hogy bekapcsoláskor,nem tölt be.a monitor sötét marad és kikapcsolni,csak úgy lehet,ha megszüntetem az áramellátást.

                              Szegedre szoktam hordani javítani és már el is vittem,de a guru,állítólag csütörtökön mondja meg,hol a hiba.Akkor tudom majd eldönteni,merre tovább,tehát várnom kell.Sajnos úgy tűnik belőlem már soha nem lesz számítógépes szakember,bár nagyon szeretnék hozzá érteni,de a fejem is nehezen fog már és az sincs igazán aki tanítana,így,ha bármilyen szokatlan jelenség történik a gépen bepánikolok,-már pedig az történik,ha akarom,ha nem.

                              Az alaplapom,valamilyen Kínai gyártású valami.mely cég a guru szerint,nincs jóban a Mikro softal (biztos nem helyesen írtam),ezért a XP-nél fejlettebb operációs rendszert nem engedett feltelepíteni,annak meg köztudott,hogy e hónaptól megszűnik a támogatottsága.

                              Végül,-jó dolog ez a számítógép nagyon,de azért csinálhatnák egyszerűbbre.

                              Üdvözlettel:Che
                              mátéapu és ptm004 kedvelte ezt.

                              Komment


                                #60
                                mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ennyi van
                                , köszönjük szépen! Gyönyörűek ezek a TL-ek. Már én is nagyon várom, hogy az enyémhez hozzákezdhessek.
                                baxy1 kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X