Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Danuvia 125 papírozása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Danuvia 125 papírozása

    Sziasztok! Lett egy gyönyörű, szürke Danuvia 125-ösöm, örököltem. Fel is lett újítva, de nincsen hozzá semmilyen papírom, elkallódott minden 40 év alatt. Tudtok segíteni? Szeretném használni. Egy vas nélküli forgalmival el tudnék indulni. Köszönöm.

    #2
    gregzekk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    örököltem. Fel is lett újítva, de nincsen hozzá semmilyen papírom, elkallódott minden 40 év alatt.
    Hagyatéki iratot rendezz,ahonnan kaptad és máris elindultál.Másik megoldás egy papiros donort veszel és mindent átépítesz .
    sepy kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      legalább rendszám van ????

      Komment


        #4
        Alvázszámra is adnak tájékoztatást a KEKKH-nál, csak sokat kellene visszaolvasni a témában a hozzászólások között.
        Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Helló!
          Mindenképp a tulajdonjogot kell igazolni, ez lehet hagyatéki végzés. Utána le kell kérni a háttéranyagát a régi nyilvántartásból, ha szerencséd van ott meglesznek a régi papírjai. Ha ott más tulaj szerepel, mint akitől örökölted, akkor gáz van... Utána műszaki vizsga, bevezetik az új nyilvántartásba, biztosítás, rendszám....
          Én anno kézzel gyorsan kapartam egy kérvényt az okmányirodában, aztán 1-2 hét múlva csörgött a telefon, megvan a régi papír. Persze az apám vette a motort, újonnan, nem volt tulajváltozás a sok év alatt. A régi rendszám nekem be van ütve vázba a kormányzár környékén.
          Sok sikert, és minimális bürokráciát kívánok...
          Utoljára szerkesztve a következő által: Zoleepapa; 2018 máj. 03, 20:40.
          emu, dongos78 és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X