Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tulajdonosi adatok lekérése rendszám alapján

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szia Gyula én is örülök, hogy itt vagy nagyon jók a hozzászólásaid szívesen olvasom továbbra is.

    Komment


      #17
      bendre666 és dafko54: átment a mail???? esetleg bővebb elérhetőségeteket nem tudnátok megadni emailben?

      Ha bármi infó hiányzik még a motorról, amit nem írtam le, de segíthetne nektek azt jelezzétek, megpróbálom előszedni (ügyintézésével kapcsolatos dolgok miegymás..)

      Köszönettel: Nagy Csanád

      Üdv
      Utoljára szerkesztve a következő által: stalker; 2010 dec. 23, 10:22.
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #18
        Sziasztok !

        Az utóbbi időben két szürke forgalmis motorra is sikerült szert tennem. Egy segítőkész emberke segített az okmányirodában utánanézni a gépeknek. SEMMI nem szerepel a nyilvántartásban !! Pedig van tulajdonos, rendszám ( 2 betű- 4 szám) alvázszám. Nos akkor milyen nyilvántartásról beszéltek ?? Ha nem lenne forgalmi, csak valós adás-vételi, kenhetném a hajamra, mert nincs honnan ellenőrizni a tulajdonosokat.

        Üdv.

        Komment


          #19
          mir-mur kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Egy segítőkész emberke segített az okmányirodában utánanézni a gépeknek. SEMMI nem szerepel a nyilvántartásban !! Pedig van tulajdonos, rendszám ( 2 betű- 4 szám) alvázszám. Nos akkor milyen nyilvántartásról beszéltek ?? Ha nem lenne forgalmi, csak valós adás-vételi, kenhetném a hajamra, mert nincs honnan ellenőrizni a tulajdonosokat.
            Szerencsére nincs igazad. ApaE helyesen írta, az akármilyen segítőkész okmányirodás csak a számítógépes rendszerben tudja megnézni a jármű adatait. Ebben a nyilvántartásban viszont csak azok a járművek szerepelnek, amelyek a 90-es évek eleje óta forgalomban voltak. Azon járművek adatait, amelyek a 90-es években már nem voltak forgalomban, a KEKKH archívumában érdemes kerestetni (ezt írja ApaE is).

            De egy kérdés: ha van forgalmi és rendszám is, meg szerződés, akkor minek neked a nyilvántartás?

            --- Ez még eszembe jutott: ---

            Egy hónapja helyeztem forgalomba a papírok nélküli motoromat. Tudom, miről beszélek. Szívesen segítek én is!
            mir-mur kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Köszi ! Keresni foglak.

              Komment


                #22
                Sziasztok!

                Aki már egyszer kért okmányirodától (nem KEKKH) rendszám alapján adatszolgáltatást járműtulajdonosról, az nem tudná a kérvény szövegét elküldeni nekem, pontos infókkal megspékelve? Az ár az elvileg kettőezer-valahányszáz Forint lehet... no meg egy adás-vételit kell csatolni a kérvény mellé.

                Előre is köszönöm
                Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                Komment


                  #23
                  stalker kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Szia!

                    Köszi a tippet Kétlem, mivel a helyi ügyintézők savanyú pofák és nem csekély gyűlölettel néznek minden kuncsaftra, főleg ha az fiatal. Na megpróbálom azért... Nem tudsz mondani egy helyet, ahol neked ezt bérmentve megcsinálták, lehet jobban megéri odaférkőznöm. Neked a kartotékos, archív nyilvántartásból kérték le ingyen, ami a Központi Nyilvántartóban vagy hol (KEKKH, Okmányiroda nemtommi) van???

                    Üdv
                    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X