Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szürke forgalmi engedély "másolat" bejegyzéssel

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szürke forgalmi engedély "másolat" bejegyzéssel

    Üdv az uraknak.
    Megszeretnék venni egy motort,de az alábni problémák bizonytalanitanak el...a motor 58as évjárat,az első tulaj 73ban eladta egy illetőnek,aki 76ban véglegesen kivonta.az atolsó forgalmiban szereplő tulaj és az eladó között kézzel irt adásvételi,eddig jo minden,igy már helyeztem forgalomba motort,a váz,és blokkszám egyezik a forgalmiban szereplővel,nade...a szürke forgalmi első lapján egy kézzel irt másolat szó szerepel,igy ezzel érek valamit,vagy kuka?Válaszokat köszönöm.

    #2
    CSak sima "Másolat" szó, pecsét és aláírás nélkül?

    Semilyen rendőrségi kis pecsét nincs rajta?
    És milyen rubrikában szerepel?

    Lehet hogy valamelyik ( első) tulaj elhagyta az eredeti forgalmit, és erre adott az akkori körzeti kapitányság egy másolatot.. Ha hivatalos szürke forgalmi ( mégha másolat is) , és szerepel benne valamilyen kapitánysági pecsét, szerintem el kell hogy fogadják...
    dongos78 és CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      szerintem el kell hogy fogadják
      Szerintem is.
      Amúgy már láttam ilyet nem egy forgalmiban én is. Főleg a 2lapos zöld forgalmiban volt jellemző.
      dongos78 és CZsolti kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        az első lapon van ahogy kinyitom,se aláírás sem pecsét,de a kézírás egyezik az első tulajnál beírttal.természetesen hátrább ott van pecsét,mindenhol,ilyen ügyintéző,olyan rendőrhatóság,meg hátul is a kivonási feljegyzésnél is oké minden,csak ez tartott vissza,de akkor jó,énis emondó vagyok.köszönöm szépen a segitséget.
        sinter, CZsolti és TLF65 kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          de akkor jó
          Igen, akkor adták mikor az ember elvesztette a forgalmiját.

          Komment


            #6
            madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Igen, akkor adták mikor az ember elvesztette a forgalmiját.
            Köszönöm szépen a segitséget.

            Komment


              #7
              Tökéletes forgalmi alaki és tartalmi szempontból is. Üdvözlettel.
              soveny és sinter kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Nekem is elfogadták, MÁSODLAT felirattal az első oldalon!
                soveny kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Okének tűnik: csak legyen manapság szabályos (tartalom és forma) adásvételid az illetőtől, akinek a nevére az adásvételi szól.
                  soveny kedvelte ezt.
                  There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                  Komment


                    #10
                    igen,igy van,az uralomnál is igy volt,az eladó és tulaj közt kézzel irt megsargult lap,köztem és az eladó közt szabályos formanyomtatvány,és rendben ment minden. köszönöm
                    ptm004 kedvelte ezt.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X