Közlemény

Collapse
No announcement yet.

"Hová tűnt Damon Hill"

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szervusztok!

    Nekem is hiányoznak,-csak remélni tudom,hogy jól vannak és egyszer visszatérnek közénk!Számomra minden tag nagyon fontos,mert Ti vagytok nekem,a társadalom azon szelete,akikkel egyet tudok érteni,ha nem is minden kérdésben,de azok zömében.Sajnos ebben az elidegenedett társadalomban,jól esik eszmét,tudást cserélni és egyáltalán "emberi" szót olvasni.

    Amennyiben a "igazolatlanul hiányzók",olvassák a sorainkat,kérjük Őket térjenek vissza sorainkba,mert hiányoznak nekünk!

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      #17
      Sziasztok!

      Néha azért benézek, de elégé el vagyok foglalva a szabadidőmben is. Bevallom arra számítottam az elején, hogy eddigre kapunk moderátori segítséget a közösségből is, azt sajnos nem tudjuk garantálni ugyanis, hogy "örökké" 100%-ot nyújtsunk.
      De azért itt vagyunk.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #18
        Kollarg kolléga tudtommal jól van, csak a suli és munka nagyon elviszi az idejét. :S

        Komment


          #19
          ApaE, Soveny, Taluga! Merre vagytok? Remélem semmi bajotok nem történt a petícióbeadás miatt. Bízom benne, hogy nem dőlt rátok az aktahegy, vagy ilyesmi.

          Kérlek jelentkezzetek. Üdvözlettel: CZsolti

          Komment


            #20
            CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            vagy ilyesmi.
            ..vagy jött a kopott , koszos , fehér Opel Astra

            Komment


              #21
              Keresés

              Nem tudom hogy csak nekem tűnt fel, de hová lett ApaE?

              Komment


                #22
                Valóban - nem "publikál" nagyon hosszú ideje már, gondolom van magyarázat erre a kérdésre . A napokban viszont egy Pannóniát kínált eladásra .Üdvözlettel.

                Komment


                  #23
                  Hát igen, a hozzászólásai és a regisztrálása is törlődött.

                  Komment


                    #24
                    Publikus , hogy miért ? Üdvözlettel.

                    Komment


                      #25
                      A napokban viszont egy Pannóniát kínált eladásra .
                      Húha. Akkor valami biztos nincsen rendben.
                      Engemet is leszidott, nem is oly rég a "Chemotox kocsmájában" írt Duna oldalkocsi nyomtávos hozzászólásom miatt.
                      Nem tudom, miért, de amúgy nem számít...
                      "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                      Komment


                        #26
                        Nem tudom hogy csak nekem tűnt fel, de hová lett ApaE?
                        Én még csak barátkozom a fórummal, de nekem is feltűnt, hogy eltűnt.
                        Ezzel egy időben jelentek meg az új modik is. (?!)
                        Lehet, csak véletlen egybeesés...

                        Komment


                          #27
                          Ezzel egy időben jelentek meg az új modik is. (?!)
                          Én szerintem az új moderátoroknak nincsen közük ehhez, hogy elment. Nem szabad őket hibáztatni.
                          Ők csak gondolom bevállalták a munkáját, önszántukból.
                          Nem akarom firtatni, de lehet akármilyen családi gond is
                          "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

                          Komment


                            #28
                            Tonybacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezzel egy időben jelentek meg az új modik is. (?!)
                            Lehet, csak véletlen egybeesés...
                            Kikérem magamnak a feltételezést CZsolti nevében is!
                            ApaE maga kérte a regisztrációja és hozzászólásai törlését TZ-től, erre/ebbe nekünk CZsoltival rálátásunk/beleszólásunk nem volt.
                            A moderátori segítséget pedig mi ajánlottuk fel, és minimum egy fél éve, én magam a tiszakeszii fórumtalálkozón.
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #29
                              Valószínű, hogy rátapintottál a lényegre

                              Lehet, csak véletlen egybeesés...
                              Szerintem, nem kellene ezen annyit agyalni ( mindenféle összeesküvés elméleteket szőni, otthon,magában vagy itt a fórumon) jó, magyar szokás szerint.

                              Komment


                                #30
                                Szerintem egyszerűen csak emberek vagyunk...gondokkal.bajokkal,nyűgökkel...+ egyéb mifenékkel.. Ezek egy része megoldódik magától-megoldják mások-esetleg mi magunk.. A lényeg:addig van bibi amíg meg nem oldjuk. Egészség legyen és béke,szerintem ez a legfontosabb.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X