Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan mondjam el!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hogyan mondjam el!!!!!!!!!!!!!!!!

    Click image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 010.jpg
Views:	1
Size:	197.4 KB
ID:	157601Elkezdett esni a jégeső Click image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 010.jpg
Views:	1
Size:	197.4 KB
ID:	157601Click image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 014.jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	157603az asszony salátavirágaClick image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 012.jpg
Views:	1
Size:	190.7 KB
ID:	157602télen nem volt lefagyva a csatornánkClick image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 019.jpg
Views:	1
Size:	194.2 KB
ID:	157605fél óra alatt bokáig érő jégrétegClick image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 030.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	157604ez egyméter mély árok csak hóval volt eddigClick image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 034.jpg
Views:	1
Size:	205.3 KB
ID:	157606a szőlőnk maradékaClick image for larger version

Name:	Kunmadaras 2015 május 01 038.jpg
Views:	1
Size:	200.8 KB
ID:	157607 a veteményeskert és a szomszédos kukoricafőld???
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    #2
    Erre nem tudok tetsziket nyomni
    Kertészként, kiskert-és autótulajdonosként a napokban én is aggódva kémleltem az eget és a radarképeket. Szörnyű amikor az ember munkája, tulajdona, fél óra alatt odavész.
    OdinHEM, Atti69 és apacsavo kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Néztem a radarképet én is délután, mert menni akartam motorozni, de kár lett volna erőltetni, látszott hogy mi jön...
      Itt vissza lehet nézni, épp fölöttetek a durva sötét szín.
      Click image for larger version

Name:	radar.jpg
Views:	1
Size:	88.6 KB
ID:	144508
      Atti69 és apacsavo kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Nem is tudom mit mondjak. Agrármérnök családból származom (rajtam kívül minden férfitag az), és sokszor néztem ezt végig, hogy bármennyire értesz hozzá, bármennyit dolgozol... a természet közbeszól. Ez ellen nincs mit tenni.
        Néztem a képeket, és sajnálom. Bár ezzel nem vagy előrébb.
        Atti69, apacsavo és sepy kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Őszintén sajnálom. Az idén már nem,de jövő évben én is termelni fogok..átérzem mit jelent.
          apacsavo és taluga kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Jézusom , ez borzalmas ! Őszintén sajnállak . ( Lehet hogy hülye kérdés : biztosítás ? Bocs ! )
            apacsavo kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Ez döbbenet! Nehéz volna vigasztalót mondani...

              Somogyban is ordenáré dolgokat művelt a jég..Csökölyben az epertermesztők elveszítették a termés 90 %-át...
              apacsavo kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                EZ cseppet sem vidám. Mély együttérzésem. Legalább a háznak nem lett semmi baja?


                ( Lehet hogy hülye kérdés : biztosítás ? Bocs !)
                Ez sajnos nem a bróker-szekció. Ezért nem jár teljes kártalanítás, és rendkívüli ülést sem hívnak majd miatta össze.
                zahi, Che és kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Hát ez nagyon szörnyű...

                  Komment


                    #10
                    A kert nem az én világom,tavaly egy mázsa cseresznyét nem mértek le mert nem volt benn a főnök majd hétfőn(persze miért tették volna a hűtőbe)hétfőre meglöttyent visszaadták,szívességből vették volna át nem volt kivel perelni.Ha sok krumplim volt akkor másnak is rám-romlott.
                    Feleségem szerint csak akkor mennék a kertbe,ha csapágygolyók teremnének benne.(Szerintem:ismer valahonnan.)Ültettem néhány fát és némi zöldséget,de nem fogom siratni .Majd nő másik!
                    Természetesen szomorúan nézem a letarolt környéket és a fagyos híreket.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2015 máj. 26, 20:32.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      Hát igen...centrumban voltunk!
                      A mai nap,dübörgéssel és dobbanásokkal kezdődött!első hullámban 6-30'-korClick image for larger version

Name:	DSCN0859.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	148899Click image for larger version

Name:	DSCN0862.jpg
Views:	1
Size:	200.6 KB
ID:	148900Click image for larger version

Name:	DSCN0869.jpg
Views:	1
Size:	189.8 KB
ID:	148901Click image for larger version

Name:	DSCN0876.jpg
Views:	1
Size:	191.4 KB
ID:	148902Click image for larger version

Name:	DSCN0888.jpg
Views:	1
Size:	183.9 KB
ID:	148904Click image for larger version

Name:	DSCN0864.jpg
Views:	1
Size:	193.0 KB
ID:	148903A palás házaknak annyi.a lakésunk kivül és a padlásról!sikerült egy raklap cserepet kérnem kevés volt!délután ÖNZETLENÜL segitő emberek jelentek meg nálam mert addig egyedül küzdöttem.a fél házat átrakták kiválogatva a sérült cserepeket!
                      Rendkívűl megható az emberek segítőkészsége!!!!legaláb tiz tüzoltóbrigád segitett a lakásokat befedni a palásokat fóliával!Nagyon sokan a környező falukból jöttek robotolni elképesztő mennyiségű cserepet cseréltek ki a házakon,sokan futóval jöttek és ajánlgatták a saját tartalékukat!!!!!...............meddig ismétlődik még????
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        #12
                        Erre már nem lehet mit mondani, nagyon sajnálom :/

                        Komment


                          #13
                          Erőt és és kitartást kívánok neked Máté! Nekem még nézni is fáj,pedig már már velem is többször előfordult,hogy amiért sokáig küzdöttem egy pillanat alatt szerte foszlott. Szerencsére azért ilyen esetekben az emberekben megmozdul valami, s segítenek. Tiszteletem nekik!

                          Komment


                            #14
                            Tiszteletem nekik!
                            Még lehet kalapálást hallani!generátorral fényszórókkal is jöttek segitők!!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              #15
                              Ez borzasztó ! Türelmet kitartást, és erőt adjon neked az isten ! Még nézni is rossz a képeket ... Jó hogy agyon nem vert valakit . Minden elismerésem a tiétek !

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X