Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Öntöttvas henger festése és előkészítés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Öntöttvas hengerre illetve autó kipufogókönyökre nálam elég jól bevált a Kandela kályhafesték. Szép fénye van a 150 foknál hidegebb alkatrészeken. A kipufogókönyökön bemattult, de fél éve rajta van. Simán drótkefézett zsírtalanított felületre kentem.

    Ja igen! Sokáig megőrzi borzalmas szagát.

    Komment


      Aztán ha úgyvan akkor rögtön oda viszik kínából.
      (máshogy amúgy se célszerű. Tekintve hogy a drága jó magyar posta jó drága.
      Kinából dzsunkán hoznak(kézievezős) mindent az adriai tengerig, utána a selyemútra kerül a tevekaravánhoz. Két hónap míg ideér a cucc.
      De legalább ingyen.
      Viszont a Magyarországon kapható 17 ezres Dnepr külső fékkarokat megvettem 4 ezerért.
      Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 nov. 11, 17:28.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Kinából dzsunkán hoznak(kézievezős) mindent az adriai tengerig, utána a selyemútra kerül a tevekaravánhoz. Két hónap míg ideér a cucc.
        De legalább ingyen.
        Viszont a Magyarországon kapható 17 ezres Dnepr külső fékkarokat megvettem 4 ezerért.
        Hát, igaz hogy futár, de azért olyan nagyon sokkal nem drágábban mint a posta hamarabb elvitt egy csomagot Pécsre mint a posta innen oda.

        Komment


          Ha már itt tartunk.
          Click image for larger version

Name:	s-l1600.jpg
Views:	1
Size:	36.4 KB
ID:	150155

          Sajnos a Lada mérőt kidobtam a nagy selejtezésben. Emlékeim szerint megtartotta a nyomást és a mért értéket, majd egy gombbal lehetett nullázni.

          Click image for larger version

Name:	Lada_kereknyomasmero_ora__79225538834776.jpg
Views:	1
Size:	176.9 KB
ID:	150156
          A fenti kütyüt 2400 körül vettem boltban, ugyanez 900ért: Accurate Portable Digital TIRE Pressure Air Gauge LCD Display PSI KPA BAR KG/CM² | eBay

          Mér négyféle mértékegységben.

          Komment


            tevekaravánhoz.
            Kína sokat fejlődött..lehet már a tevét is villany hatja. Akkor pedig nagyon gyors.
            sepy és Che kedvelte ezt.

            Komment


              Megjött a mikulás !!!!
              Igaz hogy kicsit ferdeszemü , de hát a kinai már csak ilyen ---a 200 ft os XD kártya tok a mikro sd hez nem jó a gépembe ( mert csak ebbe meg abba jó ... )



              viszont a lézeres hőmérőt most hozta a postás ! Szerencsére van a boltban elem , csak felnyúltam , beletettem --és működik ! már mindent megmértem az elöbb még brunyáláshoz is vittem ......
              mátéapu, UK és 5 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                Hiába no...kell a játék ebben a korban is... Nekem "csak" szőlőoltványokat hoztak Ukrajnából.. Ha beválik,lékeléssel kell megállapítani melyik szem érett.. Fájós derékkal csak szemenként lehet majd szüretelni fajtaleírás szerint.
                Fergusson, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  szemenként lehet majd szüretelni fajtaleírás szerint.
                  És borászat is lesz hozzá?
                  mátéapu, apacsavo és Atti69 kedvelte ezt.

                  Komment


                    Nekem „csak” szőlőoltványokat hoztak Ukrajnából.. Ha beválik,lékeléssel kell megállapítani melyik szem érett.. Fájós derékkal csak szemenként lehet majd szüretelni fajtaleírás szerint.
                    Milyen fajta? Csernobil gyöngye?
                    Fergusson, apacsavo és sepy kedvelte ezt.

                    Komment


                      És borászat is lesz hozzá?
                      Nagyon lelkesen Helvécián vettem egy szőlődarálót kb 60kg.. de régi,igazi műves darab. Présem van,kedvem is van.. De a 100méter lugason csak 60kg szőlő volt. Majd jövőre.. Veszek szőlőt..

                      - - - Updated - - -

                      Csernobil gyöngye?
                      Nem tudom a Magyar nevét.. Ha világít a sötétben,akkor nem a nappal a melegben kapálom a krumplit..hanem éjszaka.
                      Fergusson, mátéapu és 3 további látogató kedvelte ezt.

                      Komment


                        Joker, az én fiatalkoromban ahhoz mérőszalagot használtunk és nem hőmérőt... Valamiről lemaradtam?
                        Fergusson, dongos78 és 3 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          Csak nem arra gondolsz mit az Aradszkis hátuljú tükörben szemlélt nem tollasodik-e?.
                          Fergusson kedvelte ezt.

                          Komment


                            Nálunk már Modern Talking vagy Disney figurák voltak a tükör hátulján.
                            CZsolti és sepy kedvelte ezt.

                            Komment


                              Jól passzolnak a szövegek a témacímhez. A mérőszalag miatt ide inkább Rudas Matyi illik, mint a Miki Egér.
                              Fergusson, bokor28 és Atti69 kedvelte ezt.

                              Komment


                                Jól passzolnak a szövegek a témacímhez.
                                Korunkból adódóan mindenről eszünkbe jut minden. Pl: paprikás krumpliról a 14-es villáskulcs..
                                Fergusson, CZsolti és mátéapu kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X