Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Börze naptár - ki, mit, hová, hogyan, miért

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Mentem volna, de az idő sajnos közbe szólt....SAJNOS

    Komment


      #32
      Az idő a kirakodókat is elriasztotta. Zsolti barátomnak sikerült egy varrógépes ereklyét vennem/ 1956-os tankönyv/. Részemre egy kanál gépet ez régi vágyam volt- nem mai gyártású / 1973 mintájú/ és egy Jawa kitűzőt. Ami érdekes volt talán egy olyan blokk mit Bamag restaurál.
      CZsolti és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Nem tudom, hogy a kanálgéped hogy működik, de a könyv az szuper. Köszönet érte!

        Komment


          #34
          Veterán börze lesz 2017 okt. 28.-án Szeged- Kecskemét az Auchan parkoló. Ha az időjárás felelősök is úgy akarják Szegedre elgurulok a Guzzivan.

          Komment


            #35
            Szeged közeli veteránosok infó a börzéről?? Sajna lemaradtam róla, esetleges érdekességei? Köszönöm az esetleges infót.

            Komment


              #36


              nem vág teljesen a profilunkba de hátha valaki velem együtt erre is gerjed
              Atti69, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                Ezt a témát gyakorlatilag a kukából szedtétek vissza.

                Csináltam egy "elavult" szekciót ahová azokat a témákat pakolom át, amik már nem érvényesek, mint például ez. Ebben a témában arról volt szó eredetileg, hogy hogyan kell eseményeket felvenni a naptárba, de ez már nem így működik, ezért félrevezető.

                Viszont! Továbbra is van naptár és feltudtok venni eseményeket. Talán még egyszerűbb is mint régen. Egyszerűen hozzatok létre egy új témát a megfelelő helyen: https://veteran.forum.hu/forum/cseve...dezv%C3%A9nyek

                A hozzászólás megírása közben kattintsatok a naptár piktogramra! Ekkor meg lehet adni az esemény időpontját, így meg fog jelenni a fórum naptárjában is az esemény.


                Ezt a témát lezárom, hogy ne hozzátok már fel frissnek.
                vöri11, Che és mátéapu kedvelte ezt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X