Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Részvétel a naptár eseményein

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Részvétel a naptár eseményein

    Mostantól jelezhetitek részvételi szándékotokat a naptár eseményeinél. Talán hasznos szolgáltatás lesz, könnyebben összefuthatunk egymással egy-egy eseményen. Esetleg a részvételi szándékunkat is növelheti, ha ismerőseink már jelezték, hogy ott lesznek az adott rendezvényen.

    Másrészt a veterán apró „börzelátogatás” funkciójához is felhasználjuk majd ezeket a jelzéseket.

    Örülnék, ha kipróbálgatnátok, hogy az esetleges hibákat ki tudjam javítgatni. A használata roppant egyszerű, minden esemény alatt találtok egy kis ürlapot, ahol jelezhetitek, hogy ott lesztek-e, vagy még vacilláltok. Ezt a későbbiekben bármikor módosíthatjátok, nyílván közbejöhet valami. A választ nem szükséges kommentálni, de erre is van lehetőség.

    Esemény létrehozásakor beállítható, hogy működjön-e ez a funkció.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Jó ötletnek tartom!

    Komment


      #3
      És ha a kommentre is lehetne reagálni? Mondjuk így:
      - Még nem biztos, hogy elmegyek...
      - Gyere már, na!


      Egyébként szuper. Direkt nem írtam be először semmit, hogy lássam lehet-e utólag is. És lehet!
      Everything is better when you decide you don't care.

      Komment


        #4
        UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        És ha a kommentre is lehetne reagálni? Mondjuk így:
        - Még nem biztos, hogy elmegyek...
        - Gyere már, na!
        Csak próbálgattam, hogyan működik, de nem megyek.

        Egyébként nekem is eszembe jutott már néha, hogy jó lenne hozzászólást is kommentelni. Néha úgy érzem, hogy egy adott hozzászólásra szívesen reagálnék valamit, de nem szeretném a témát elvinni más irányba.
        UK kedvelte ezt.
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X