Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ismeri valaki Becker-t? (talán Deák Sándor)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ismeri valaki Becker-t? (talán Deák Sándor)

    Valamilyen programmal próbálja „lelopni” a fórum tartalmát, folyamatosan pingeli az oldalt, ezért olyan mintha egyszerre 2000 példányban látogatná azt. Írtam neki mailt, nem jelentkezett. Kitiltottam, így tartalmat már nem lát, de ennek ellenére nem hagyja abba a próbálkozást.

    Ha valaki ismeri, kérem szóljon neki, hogy valamit nagyon félreért a fórum használatával kapcsolatban.

    (Talán Hajdú-Bihar megyéből való, de ez egyáltalán nem biztos)
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Kedves Becker!

    Nem tudom ugyan,mit jelent a pingelés,vagy miért érdemes lelopni egy oldal tartalmát,-sőt egyáltalán abban sem vagyok biztos,hogy a szándékaid rosszak.Valahogy mégis úgy érzem TZ fenti hozzászólásából,hogy a tevékenységed valamilyen zavart okozhat a fórum működésében.Amennyiben a fórum résztvevője vagy,esetleg olvasod,-tapasztalhatod,hogy a fórum tagjai egymással szemben,de akár a kívülállókkal is jóindulatúak és segítőkészek.Remélem benned sem a rossz szándék munkál,de ha mégis az,-kérlek ne tedd!Alapvetően hiszek az emberekben,így benned is,-hidd el építeni sokkal jobb dolog,mint rombolni!Légy te is a fórumunk hasznos tagja,és "építs"!

    Üdvözlettel:Che
    barna, és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem tudom ugyan,mit jelent a pingelés,vagy miért érdemes lelopni egy oldal tartalmát,-sőt egyáltalán abban sem vagyok biztos,hogy a szándékaid rosszak.
      Szerintem valami program segítségével szeretné letölteni a dokumentációkat a letöltések menüpont alól. Ha megnézitek a profilját 381 fájlt töltött le (a 146-ból ) addig , amíg ki nem tiltottam. Ebben az az önzés, hogy Ő a kattintgatást olyan áron szeretné megspórolni, hogy arra nem gondol, hogy bírja-e ezt a szerver és hogy tudnak-e azok fórumozni ez idő alatt, akik a fájlokat feltöltötték.

      Régebben kértétek, hogy ne kelljen fél percet várni két letöltés között, mert nagyon zavaró. Ezt most mégis visszaállítottam, sőt naponta csak 12 fájl tölthető le. Azt gondolom, hogy „normál” felhasználás mellett ezek nem olyan rettenetes korlátok, de biztonságot jelentenek a stabil működés szempontjából ilyen esetekben.

      A legmeglepőbb, hogy bár kb. 16 órája tök feleslegesen kínlódik, nem hagyja abba és nem válaszol a levelemre.

      A részletkérdésekkel nem akarok persze senkit fárasztani, csak arra gondoltam, hátha ismeri valaki és esetleg rá lehetne csörögni, hogy talán úgy csukta le a laptopját, hogy a radír az enteren maradt, vagy ilyesmi...

      (jelenleg nem tudja a saját gépéről olvasni a fórum hozzászólásait)
      motorkami, Che és kedvelte ezt.
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4

        Komment


          #5
          ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akkor ennek tulajdonítható, hogy ma reggel nagyon nehézkesen jött fel az oldal?
          Igen ez volt az oka. Én be sem tudtam lépni.

          Szerencsére úgy tűnik éppen most abbahagyta.
          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

          Komment


            #6
            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Becker!
            Ez nem Becker, hanem egy Hacker!
            soveny és chemotox kedvelte ezt.
            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

            Komment


              #7
              Remélem, nem egy újabb, a fénymásolt leírásokat pénzért árusító valakiről van szó, aki megtalálta az ingyenes forrást néhány ritka dokumentumhoz, és most profitálni szeretne belőle...
              Eltöröm kezét-lábát
              Talán jobb lenne ha megadott x mennyiségű hozzászóláshoz kötnénk a letölthetőséget...megismerhetnénk a delikvenst...ha ez lehetséges.
              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2011 nov. 22, 21:12.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #8
                wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Eltöröm kezét-lábát
                Oké, de erre azért nincs szükség szerintem!

                Komment


                  #9
                  wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Talán jobb lenne ha megadott x mennyiségű hozzászóláshoz kötnénk a letölthetőséget...megismerhetnénk a delikvenst...ha ez lehetséges.
                  Nem triviális, de némi trükközéssel megoldható lenne. Viszont kétélű a dolog. Gondold meg milyen hozzászólások lennének azok, amiket csak azért követ el valaki, hogy minél gyorsabban letölthessen egy kívánatos dokumentumot. De ettől függetlenül lehetne logikája az ötletednek.

                  A vicc egyébként az, hogy egy alkalommal arra lettem figyelmes, hogy olyan tag is van, aki nem szolt hozzá egyszer sem a fórumhoz, de töltött fel fájlokat. Jött, elvitt négy fájlt, itt hagyott cserébe ötöt, aztán elment.
                  Che és kedvelte ezt.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    Aaa-HA!
                    Én meg majd' ököllel vertem a lap top-ot, amiért tegnap nem jött fel az oldal.
                    -
                    Igaz nem vagyok aktiv tag,de ez a kedvenc oldalam.

                    Köszi nektek. -b.

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X