Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Miért nem elérhető a Veteran Apró?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Miért nem elérhető a Veteran Apró?

    Szervusztok!

    Nem tudom,mi lehet az oka,de már olyan másfél napja nem tudom elérni a Veterán Aprót.Kérlek titeket,írjátok meg,hogy számotokra is elérhetetlen,vagy csak nekem nem jön be!

    Üdvözlettel:Che

    #2
    Én sem tudok belépni a Veterán Apróba !!
    Kb másfél napja.
    Che kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én sem tudok belépni a Veterán Apróba !!
      Kb másfél napja.
      Próbáljátok meg nem a megszokott megközeltéssel!pl. a google-n, ne a kedvencekből, fórum lapról stb.
      Nekem jön elsőre!
      Che kedvelte ezt.
      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

      Komment


        #4
        Hali!
        Che azt írta, hogy nem jön be neki, Tamás78 pedig azt, hogy nem tud bejelentkezni... vagy rosszul értem?
        Az biztos, hogy én hónapokkal ezelőtt elmentettem a linket a kedvencekbe, és azzal most is, és az elmúlt napokban is gond nélkül bejött, belépni viszont sose próbáltam!
        Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szervusztok!

          Köszönöm a gyors válaszokat.nekem az a szokásom,hogy a Modzilla fire fox-al(lehet nem helyesen írtam),először a Veteran Aprót nézem meg.Ne értsetek félre,nekem a fórum sokkal fontosabb,de mivel az apró volt az első nálam ,valahogy így idegződött be.Az aprón megnézem,hogy van e valami a K55-höz (rendszerint semmi) és átmegyek a fórumra,mégpedig, a"mi történik most a fórumon keresztül".Nekem ez nagyon egyszerűnek tűnik és így elkerülhetem a jelszó és egyéb számomra hülyeségnek tűnö macerákat.Megjegyzem már katona koromban is utáltam a jelszavakat,meg egyáltalán a csapatzászló őrzését,a díszmenetet,meg az egyéb színpadias hülyeségeket.Természetesen megértem (valahol mélyen),hogy szükség van az ilyen konspiratív dolgokra,de ennek ellenére,ahogy a hírek beszámolnak róla még a szupertitkos kódokat is feltörik és ez a tendencia nem fog megállni,sőt fejlődni fog.

          Köszönöm a válaszokat,majd próbálkozom másképp,megjegyzem még nem tudom hogyan,de referálni fogok.


          Üdvözlettel:Che
          -t5- kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Most kerültem csak számítógép közelébe, de én nem látok semmilyen hibát. Tegnap valóban volt egy kis gond, amit soveny éles szemmel észrevett és estére orvosolt is. Akkor is működött az oldal, csak nagyon lassan. Most viszont nem látom se a tegnapi hibát, sem más rendellenességet. A statisztika szerint is kb annyi látogató volt ma, mint tegnap, vagy tegnapelőtt. (na, jó 100-an elmentek valamelyik felvonulásra.)

            Szóval, kicsit értetlen vagyok, nem tudom, hogy nektek miért nem működik. Próbáljátok ki esetleg másik böngészőben is, mi meg gondolkodunk. Ha bármi változás van, légyszi jellezzétek!
            Tamás78, Che és -t5- kedvelte ezt.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              Intrepid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Hali!
              Che azt írta, hogy nem jön be neki, Tamás78 pedig azt, hogy nem tud bejelentkezni... vagy rosszul értem?
              Az biztos, hogy én hónapokkal ezelőtt elmentettem a linket a kedvencekbe, és azzal most is, és az elmúlt napokban is gond nélkül bejött, belépni viszont sose próbáltam!
              Én nekem a "linkedre " kattintva is azt írja ki , hogy "a kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt ".
              A google-ba be szoktam írni ,hogy Veterán Apró és bejön ,de most csak azt írja ki , amit az előbb idéztem.
              Az valós lenne ,hogy csak kettőnknek rossz ?
              Che kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én nekem a "linkedre " kattintva is azt írja ki , hogy "a kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt ".
                A google-ba be szoktam írni ,hogy Veterán Apró és bejön ,de most csak azt írja ki , amit az előbb idéztem.
                Az valós lenne ,hogy csak kettőnknek rossz ?
                Próbáld ki légyszíves egy másik böngészőben is, ahogy írtam. Ha ott is jó, akkor esetleg próbálj ki egy olyat, hogy ctrl+f5 billentyűkombinációt nyomkodod, miközben próbálja a böngésző betölteni a Veterán aprót.
                Tamás78 és Che kedvelte ezt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Próbáld ki légyszíves egy másik böngészőben is, ahogy írtam. Ha ott is jó, akkor esetleg próbálj ki egy olyat, hogy ctrl+f5 billentyűkombinációt nyomkodod, miközben próbálja a böngésző betölteni a Veterán aprót.
                  Sajnos nem vagyok a toppon a számítógép használatban.Próbáltam követni az utasításodat , de az eredmény változatlan.

                  Che, neked már jó ??
                  Che kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Szervusztok!

                    Sajnos nálam nem változott a helyzet,ha az általam megszokott módon,a Mozzila Firefox keresőjébe beírom a Veterán Apró-t,jó sokáig várakoztat és kiírja a következőt:"A kapcsolat alaphelyzetbe Állt".Majd később próbálkozom mással,de most nincs időm,mert száz ágra süt a nap,a szőlő meg metszésre vár.

                    Üdvözlettel:Che
                    Tamás78 kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Szia töltsd le ezt a programot és futtasd nekem segített mert hasonlóan jártam más oldalaknál.(magyar nyelvű)

                      SpyBot - Search and Destroy v1.6.2.46 (magyar) | [origo] szoftverb
                      TZ, Tamás78 és kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        kavycka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szia töltsd le ezt a programot és futtasd nekem segített mert hasonlóan jártam más oldalaknál.(magyar nyelvű)

                        SpyBot - Search and Destroy v1.6.2.46 (magyar) | [origo] szoftverb
                        Letöltöttem , de így sem jön be a Veterán Apró !!!!!
                        FELADTAM !!!!

                        Komment


                          #13
                          TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Próbáld ki légyszíves egy másik böngészőben is
                          Én kipróbáltam négy fajta böngészővel is. Nálam hibátlanul betöltődik mindegyikkel.
                          Lehet, hogy "a hiba az ön készülékében van".

                          Komment


                            #14
                            Sziasztok
                            En a veteran aprot nem tudom sokszor megnezni de ez legalabb egy 3 hete van igy ha be is jon a a hirdeteseket nem nyitja k,i a forummal semmi baj az mindig elerheto

                            Komment


                              #15
                              Futtatni kell aztán minden talált hibát törölni és újra inditani a gépet!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X