Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lefordítandó szövegek, feliratok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Lefordítandó szövegek, feliratok

    Sajnos a fordítás hiányos, ezért sok minden angol nyelven jelenik meg. Igyekszem a legfontosabb feliratokat folyamatosan fordítgatni, de szerintem az egyszerű csevegés elsajátításához már nincs szükség nyelvtudásra.

    Ha valamelyik felirat nagyon zavar és van kedved segíteni, akkor kérlek ebbe a topikba szúrd be az eredeti szöveget, a fordítási javaslatodat és azt is, hogy kb. merre található ez a dolog az oldalon. (természetesen, csak rövid mondatokra gondolok, nem a sok száz oldalas helpre például)

    Előre is köszönöm!
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Ha a levelesládában rámegyünk, arra, h mi legyen kijelölt leveleinkkel, akkor nem MEHET van, hanem PROCEED. Jó nem vmi nagy dolog semmi se amit itt listázok, csak gondoltam mégis jelzem legalább...

    És a naptárnál a napi nézet árválkodik egyedül angol szövegként a magyarok között... lásd csatolt kép.



    No még egy ilyet is találtam a SUGÓ nyitólapján asszem:



    Üdv
    Utoljára szerkesztve a következő által: stalker; 2010 nov. 25, 15:34.
    TZ kedvelte ezt.
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    Komment


      #3
      Oké, köszi!

      A súgó az külön projekt. Én azt hittem sosem lesz lefordítva, de lehet hogy mégis le lesz.

      A többit köszönöm és javítgattam is, ha már ott voltam egy-két dolgot még magyarítottam a "kezelőpulton".
      _________________________________________________________________________________________

      Évente egyszer, ha nem a megszokot napon tartjuk a MUDIK sörözést, de a mai pont egy ilyen. :-)
      Jövőhéten lesz!
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        Kedves Fórumozók!

        Tapasztalatom szerint a régi motoros világban igen sok a német nyelvű cikk, hivatkozás, vagy akár használati utasítás, hiszen sokmindent Ausztriából, vagy a Balatonnál a német ismerősöktől, vagy rajtuk keresztül szereztünk be. Az angol csak 15-20 éve terjedt el ennyire.

        Értek valamennyire "műszaki németül", ezért ha valakinek ez segítség, akkor szívesen segítek. Persze nem könyvekre gondoltam. 1/2 oldal 1 oldal belefér. Amit kérek: csak itt a fórumban, nyilvánosan megosztva, hogy mások is tanuljanak belőle.

        Motoros üdvözlettel: CZsolti
        sricsi70, korompaiistvan és 6 további látogató kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X