Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hozzászólások negatív értékelése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hozzászólások negatív értékelése

    Valami frissítés történt itt kéremszépen!
    Ami egyből szemet szúrt, hogy a támogatói titulusnak vannak fokozatai (a támogató felirat alatt lévő folyamatjelzőszerűség).
    Gondolom van még más dolog is, de egyenlőre még nem vettem észre.
    Köszönjük az oldal karbantartóinak igyekezetét!
    Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2013 jan. 20, 17:18. Oka: kiegészítés

    #2
    Hozzászólások negatív értékelése

    soveny eredeti hozzászólása
    Én lassan megfontolnám, lehessen-e „Nem tetszik”-gombot rendelni a hozzászólások mellé.
    Nagyon jó ötlet!!!!!!

    Komment


      #3
      Énnekem vmi angol titulusom van jelenleg még(nincs rá szó ) Végre kitüntetések és szalagsávok *.*
      sepy kedvelte ezt.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        #4
        wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Énnekem vmi angol titulusom van jelenleg még (nincs rá szó
        Ezt észre sem vettem.

        Komment


          #5
          Nem értem.

          Sziasztok!
          Lehet, hogy csak én vagyok banga vagy lemaradtam valamiről de mik ezek a zöld csíkok a nevünk mellet?
          (Azért ide írom, mert nem találtam jobbat.) Nem kimondottan zavar csak nem tudom mit jelent.

          Komment


            #6
            Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nagyon jó ötlet!!!
            Én is sokszor gondoltam már rá, hogy jó lenne. De lehet, hogy a "nem tetszik" is sok vitára adna okot.
            Már megint ez meg az leszavazott, irgum-burgum!
            Mi baja lehet velem?
            Na hát akkor én is leszavazom!
            Sőt még be is szólok neki!
            Szerintem jobb, hogy nincs ilyen gomb.
            Utoljára szerkesztve a következő által: sricsi70; 2013 jan. 20, 17:39.

            Komment


              #7
              Szia!
              Ez ilyen közkedveltség-mutató kis valami ahogy én nézem.
              Minél több van annál nagyobb a hírneved.
              zsíráf kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Igen, jól látjátok! A dolog még nincsen készen, csak elkezdtem fabrikálni valamit. Később igyekszem pontosan leírni, hogy mi a lényeg, most csak néhány apróság:

                Egyelőre, ahogy látjátok is, megjelentek zöldpöttyök a nevek alatt. Ezek azt jelzik vissza, hogy az illetőt milyen sokszor jutalmazták a többiek a hasznos hozzászólásaiért. A pöttyök mögött pontok vannak, mindenki megnézheti a saját pontszámát a kezelőpultjában. Egy „tetszik” egy darab pontot ér.

                A csacska szövegek, csak a játék kedvéért vannak pontszám sávokhoz rendelve, nem kell jelentőséget tulajdonítani nekik.

                Az ősidőkben volt egy másik értékelő rendszerünk is, ezt is bekapcsoltam most. A hozzászólások alatt látható (sajnos nem valami feltűnő) egy fekete csillag. Erre kattintva szintén értékelhetjük a hozzászólást. Egy előugró ablakban leírhatjuk, hogy mi a véleményünk róla, de ezt nem olvashatja más, csak a hozzászóló. Ebben az esetben kb. a saját „hírnév pontjaink” 1%-val jutalmazhatjuk a hozzászólót. (Ennél bonyolultabb, de nincs jelentősége.)

                Tehát akiknek már sok pontjuk van, „súlyosabban” is megköszönhetnek valamit, ha úgy gondolják, hogy valóban az adott írás többet ér, mint egy „tetszik”.

                Még érdekesebb, hogy itt a nemtetszésünket is kinyilváníthatjuk. Ebben az esetben a „hírnév pontok” levonásra kerülnek, tehát mínusz pontot is lehet adni.

                Többetekben felmerült ilyen igény, ezt a megoldást találtam rá. A negatív értékelést a többiek nem olvashatják, de aki kapja, a kezelőpultján látni fogja. Ha pedig valakinek több a mínusz pontja, mint a plusz, akkor neki piros színűek lesznek a neve alatti pöttyök.

                A jövőben igyekszem bizonyos jogosultságokat ezekhez a pontokhoz rendelni. Ezzel egyrészt a saját munkánkat könnyítjük meg, másrészt talán valamiféle motiváló hatása is lehet ennek a játéknak. Majd kiderül.
                taluga, CZsolti és 3 további látogató kedvelte ezt.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #9
                  1000MB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szia!
                  Ez ilyen közkedveltség-mutató kis valami ahogy én nézem.
                  Minél több van annál nagyobb a hírneved.
                  Igen, pontosan ilyesmi, csak nagyon gyorsan vettétek észre.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Már megint ez meg az leszavazott, irgum-burgum!
                    Mi baja lehet velem?
                    Na hát akkor én is leszavazom!
                    Sőt még be is szólok neki!
                    Persze ebben igazad van!
                    Tulajdonképpen,ha valakinek nem tetszik a hsz.-a,akkor meg is írhatom neki,de nem biztos,hogy minden esetben szeretném kifejteni a véleményem......
                    Gondolom olvasgatás közben sokan találkoznak olyan hozzászólásokkal,amelyek adott esetben sérthetik,vagy felháborítják,de nem szívesen mennének bele vitákba,pláne akkor,ha már az illető aktívan vitázik pl. a moderátorral. Ilyenkor gondoltam én hasznosnak a "nem tetszik" gombot,mert az adott illető láthatja hány embernek nem tetszett még a hsz. azokon kívül is ,akik ezt szóvá tették.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: Beagle; 2013 jan. 20, 17:53.
                    dott és sricsi70 kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Még érdekesebb, hogy itt a nemtetszésünket is kinyilváníthatjuk. Ebben az esetben a „hírnév pontok” levonásra kerülnek, tehát mínusz pontot is lehet adni.
                      Ez jó ötlet...ez már hiányzott.
                      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                      Komment


                        #12
                        Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        mert az adott illető láthatja hány embernek nem tetszett még a hsz
                        Ezt a problémát TZ elegánsan megoldotta: http://veteran.forum.hu/forummal-kap...html#post27168
                        Szerintem ebben a formában működhet a dolog.

                        Komment


                          #13
                          Párhuzamosan három témában merültek fel a fenti hozzászólások, ezért összemásoltam őket, arra gondoltam így egy helyen lesz ugyanaz a tartalom. Utólag elnézést kérek azért, hogy így még érthetetlenebb lett az egész.

                          Akik utólag olvassák a fentieket, ne nézzék a szereplőket félkegyelműeknek, ők nem tehetnek arról, hogy ez ilyen zagyva lett.




                          sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Én is sokszor gondoltam már rá, hogy jó lenne. De lehet, hogy a „nem tetszik” is sok vitára adna okot.
                          Már megint ez meg az leszavazott, irgum-burgum!
                          Mi baja lehet velem?
                          Na hát akkor én is leszavazom!
                          Sőt még be is szólok neki!
                          Szerintem jobb, hogy nincs ilyen gomb.
                          Nekem is vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban, de egy próbát megér a dolog.

                          Szerintem a "régi" tagok számára ez semmilyen változást nem hoz, leszámítva azt, hogy jelezni tudják a nemtetszésüket.

                          A gond szerintem az lesz, hogy aki nagyon "hülyén mutatkozik be", és ezért az "öregek" megszórják piros pontokkal, az lehet, hogy még dacosabb lesz, és még nehezebben fog beilleszkedni. (kérdés persze, hogy ez mekkora gond?) Arra kell majd figyelni, hogy ha valaki javítani igyekszik a sötét múltját, akkor azt ugyanakkora intenzitással kell majd jutalmazni, mint ahogy korábban a büntető pontokat kapta. Ebben az esetben nagy gond nem lehet.
                          Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                          Komment


                            #14
                            TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az ősidőkben volt egy másik értékelő rendszerünk is, ezt is bekapcsoltam most. A hozzászólások alatt látható (sajnos nem valami feltűnő) egy fekete csillag.
                            Elég feltűnő-bár lehetne 5 ágú is
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                            Komment


                              #15

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X