Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szpemek és lájkok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szpemek és lájkok

    Én is szívesen fel ajánlom a minket ostromló spamokat valaki vigye már el innen őket a francba. Egyre pofátlanabb pedig az irányítójuk ha a nadrágjába kotorászva játszana jobb lenne.

    #2
    Én is szívesen fel ajánlom a minket ostromló spamokat
    Szívemből szóltál: én megnyitottam az egyik témát, láttam a vietnami (?) szöveget, amiben lájkolókat lehet "venni" facebook oldalra - és el is kezdtem ékes angolsággal választ írni rá, de aztán eszembe jutott hogy mégis mi normális emberek vagyunk, illene tartózkodni a túlzott trágárságtól. Így végül elvetettem a kommentet.
    sinter, Che és CZsolti kedvelte ezt.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      el is kezdtem ékes angolsággal választ írni rá, de aztán eszembe jutott hogy mégis mi normális emberek vagyunk, illene tartózkodni a túlzott trágárságtól.
      Ez nem semmi. Angolul!? Azt mondják, hogy az ember akkor beszél jól egy nyelvet, ha a szótárban nem szereplő kifejezések is simán eszébe jutnak a maguk idejében.

      Komment


        #4
        a szótárban nem szereplő kifejezések is simán eszébe jutnak a maguk idejében
        Szerintem azok a kifejezések "ragadnak" a leggyorsabban. Dolgoztam egy kis cégnél kb. 5 évet, ahol minden dokumentáció angolul volt, a kollégák felének szerb volt az anyanyelve, a raktáros hölgy román anyanyelvű volt, az ügyfelek pedig osztrákok voltak.
        Nos, mind a 4 felsorolt nyelven be tudok szólni durvaságokat, viszont például útbaigazítást kérni csak angolul meg németül menne, sőt németül is csak akadozva.
        sepy, CZsolti és 2 további látogató kedvelte ezt.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #5
          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          láttam a vietnami (?) szöveget, amiben lájkolókat lehet „venni” facebook oldalra -
          tényleg ? és drága dolog ez ? nem is hülyeség
          kollarg és Che kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            "lájkolókat lehet „venni” facebook oldalra"
            Vegyünk egy szatyorra valót biztos ami biztos alapon. Aztán majd jó lesz valamire.
            Mondjuk ha épp rossz napom van, előveszem, és jól összelájkolnak...
            Örs és Che kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              és drága dolog ez ? nem is hülyeség
              Gondolom a sok ázsiainak, akik otthon végezhető munkaként ezeket csinálják nem kell óriási összeget fizetni.

              Az google-lal rákerestem hogy pontos adatot tudjak mondani.

              egy facebook rajongói oldalt "megtámogatni" a világ minden tájáról érkező lájkokkal valahogy így alakul:
              250 db - 6 $
              500 db - 8 $
              1000 db - 12 $
              ...
              25000 db - 270 $
              50000 db és felette - egyedi megállapodás szerint, 530 $-tól

              Ugyanez egy facebookon szereplő fotóra:
              150 db - 10 $
              500 db - 26 $
              ...
              2000 db - 65 $

              És ez az első találat, biztosan találhatnánk olcsóbbat is ha szeretnéd.

              1000000 (azaz egymillió) youtube megtekintés is csak 650 amerikai dollár. És persze lehet twitteren, instagramon és mindenen így "munkálkodni".

              Ugye vannak ezek a torzított betűkből - számokból álló, angol kifejezéssel CAPTCHA-nak hívott biztonsági "falak", amiket a gép előtt ülő, regisztrálni akaró valakinek kell kibetűznie és beírnia, biztos Ti is kínlódtatok már ilyennel. Na az ilyeneket is nehéz lenne számítógéppel felismertetni, így otthonról végezhető munkaként vannak akik ezeket olvassák és gépelik be. Na abból 1000 "feltört" szöveg után fizetnek 0,5-3 dollár között. Óránként 500 db már jó sebességnek számít állítólag, ahol a havi minimálbér 26 dollár, vagy a mezőgazdaságban napi 2 dollár napszámot fizetnek ott bizony nem számít ez rossznak.
              sepy, wsievers és 3 további látogató kedvelte ezt.
              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment


                #8
                ....igen , mert van a yutubon egy kb 22 000 es lájkom -- aztán hogy vigyorognék ha lassan (hirtelen ) lenne 1-2 milla .
                Tán még celeb (cölöp ) is lehetnék .

                Komment


                  #9
                  Azt hiszem, ez cikk pont idevág:
                  A 23 éves angol srácnak összejött, sportkocsis videóival kereste meg R8-asa árát - Autónavigátor.hu

                  Komment


                    #10
                    aztán hogy vigyorognék ha lassan (hirtelen ) lenne 1-2 milla . Tán még celeb (cölöp) is lehetnék .
                    Ezt fórum-témát feltűnésmentesen terjesztened kellene majd a szülinapod előtti hetekben, elhintve az infót, hogy 1.000.000 megtekintést szeretnél a videódra.
                    A celebség szerintem simán meglenne, mármint ennyi látogatószámot látva még többen kattintanának rá, hogy mit is tartalmaz a videó. A beszélőkéd elég jó (ugye találkoztunk személyesen egyszer), érdekes dolgokat csinálsz, innen a hobbiautós vagy historic rally-s körökben elért celeb státusz egyetlen lépés előre.

                    Azt hiszem, ez cikk pont idevág
                    Ahogy Kikki is linkelte, a youtube pedig megtekintések után fizet.

                    Én tettem fel egy videót a T1-esem beindításáról. Csak egy ismerős kedvéért raktam fel: beindítom a mocit, körbejárom, felkapcsolom a lámpákat - semmi videoszerkesztés vagy bármi trükk, eredeti hanggal (csörög benne a Pannonia) - nagyon hirtelen (talán 2 órán belül) lett 100 megtekintésem, így kaptam egy levelet a youtube-tól, hogy bizony akkor partnerságot ajánlanak, tesznek rá reklámot, aztán ha elegen nézik meg a továbbiakban, akkor majd fizetnek. Na én olyan 0,00 USD-nál állok, szóval ebből romos moci sem lesz, nemhogy R8.

                    De meg lehet csinálni: értelmes vagy vicces tartalom kell, lehetőleg valami olyan nyelven amit sokan értenek és be kell tartani a youtube irányelveit, azaz például szerzői hozzájárulás nélkül zenét nem szabad használni, mert az elgáncsolja a reklámlehetőséget (nehogy utána ugye per legyen belőle)...

                    Gondolkodtam ilyen videókon, pl. a Reactor nevű zenekar Magányos Utas című száma alá bevágom egy Győr-Balaton éjszakai motorozás felgyorsított videóját, esetleg valami kis "time lapse" (azaz nagyon sok fotóból összerakott mozgóképben bemutatva valamilyen folyamatot) videóban megmutatni egy Pannonia feltámadását romtól a készig.
                    Ilyenekkel lehetne nézőket vonzani és talán pénzt is keresni.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X