Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Segítség

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Szervusztok!

    Megpróbáltam az előbb megnézni a Veterán aprót,-ez a felugró fogadott.Gondolkodóba estem,hogy kikapcsolom a süti kapcsolómat,de akkor nem lesz maradásom a felugró sok marhaságtól,amit nagyon nem szeretnék.Akkor most mit tegyen az ember?

    Egyrészt szeretném olvasgatni az aprót,ami a "megújulás" óta számomra nem igazán áttekinthető,másrészt nem akarom elszenvedni a sütiket a felugrókat,ezért mégis úgy döntöttem,hogy mellőzöm,-kár érte,hogy minden reform után,minden rosszabbul működik,mint előtte,-vagy bennem van a hiba?

    Üdvözlettel:Che
    Tamás78 és mir-mur kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Hogy / hol tudom azt beállítani, hogy ha megnyitok egy témát, akkor a legfrissebb hozzászólások jelenjenek meg, és ne össze-vissza? Csak többszöri "friss tartalom" gomb után kerülnek elő a legutolsó bejegyzések. Mindig keresgélni kell egy-egy értesítés után, hogy mi is az, ami.

      Komment


        #18
        Szerinted ,én értem ,nem!

        Belépek szólok mert érdekel .hogy miként kapcsolódik ,nem tudom ,de beszólok,ha fáj valami !
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #19
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Szerinted ,én értem ,nem!
          Gyanítom senki nem érti !
          sepy és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Belépek szólok mert érdekel .hogy miként kapcsolódik ,nem tudom ,de beszólok,ha fáj valami !
            Akkor ezért van, hogy nem mindig oda szólsz ahová passzolna.

            Komment


              #21
              madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              hogy nem mindig oda szólsz ahová passzolna.
              Igen.................. van benne valami.!
              madorka kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #22
                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szervusztok!

                Megpróbáltam az előbb megnézni a Veterán aprót,-ez a felugró fogadott.Gondolkodóba estem,hogy kikapcsolom a süti kapcsolómat,de akkor nem lesz maradásom a felugró sok marhaságtól,amit nagyon nem szeretnék.Akkor most mit tegyen az ember?

                Egyrészt szeretném olvasgatni az aprót,ami a "megújulás" óta számomra nem igazán áttekinthető,másrészt nem akarom elszenvedni a sütiket a felugrókat,ezért mégis úgy döntöttem,hogy mellőzöm,-kár érte,hogy minden reform után,minden rosszabbul működik,mint előtte,-vagy bennem van a hiba?

                Üdvözlettel:Che
                Én már emiatt nem is látogatom......Sajnos nem nagyon értek a számítástechnikához, ezért nem értem mi a lényege ennek. Ha nem törlöm ki akkor nem látok semmit, ha kitörlöm, akkor sem látok semmit a sok reklám miatt. Vagy a Veterán Apró üzemeltetőjének érdeke lenne, hogy mindenki, aki belép az oldalra, nézze a relámokat?? Nem tudom. Mindegy, hanyagolom az oldalt.

                Komment


                  #23
                  Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Vagy a Veterán Apró üzemeltetőjének érdeke
                  Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  hogy mindenki, aki belép az oldalra, nézze a relámokat
                  Igen, valszeg kap utána valamit.
                  Tamás78 kedvelte ezt.

                  Komment


                    #24
                    Szervusztok!

                    Hirtelen ide írom le,már megint volt nálam a fórum megnyitásakor egy "Fatall Error",-szerencsére elmúlt és valójában azt sem tudom,hogy pontosan mit jelent,-csak jelzem,mert rendellenesnek találtam!

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #25
                      Szó szerint "fatális hiba". Valami gondja volt a gépednek egy kiló (fatálnyi) bájttal.

                      Semmi komoly. Minden tisztességes számítógéppel előfordul.

                      Komment


                        #26
                        Akkor kezd elqvulni a masinám,na majd odafigyelek rá!Köszönöm a megnyugtató szavakat.

                        Komment


                          #27
                          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Akkor kezd elqvulni a masinám,na majd odafigyelek rá!Köszönöm a megnyugtató szavakat.
                          Ne higgy nekinálam is volt valami gond nem tudtam belépni,néhány óra alatt hejre állt minden.Szerintem hálózati gondok voltak ....mivel efféle gondok nem léteznek a te...én gépemmel lehettek problémák.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #28
                            Ezt a jelenseget en is tapasztaltam sot ha most visszanezem a cronologiat akkor az akkori probalkozasok az oldal megnyitasara egy mas ikonnal jelenitik meg a forumot

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X