Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hírnév pontok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    "De akkor ez igazából nem is hírnév pont hanem Jokerség mérő "

    Ennek az aranyköpésekben a helye!!!

    Komment


      #17
      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ez igazából nem is hírnév pont hanem Jokerség mérő "
      Jövőre összedobunk neki egy csapatkapitányi karszalagra !

      Komment


        #18
        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ... mert méltatlannak tartottam,hogy annyi értelmes hozzászólás után is,2-4 zöld stráf jutott osztályrészükül
        Szerintem 2-4 pötty nagyon is szép teljesítmény, sokat kell azért okosakat szólni és nincs miért szégyenkeznie. Akinek ennél is több van, azt csak a sok évvel lehet magyarázni.

        Ha van türelmed és empátiád ilyesmire figyelni, akkor inkább a pötty nélkülieket érdemes támogatni, ha egyébként úgy tűnik, hogy lelkesek, sok okosat szólnak, de mégsem jön össze hónapok alatt sem az egy pötty.
        Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

        Komment


          #19

          Szervusztok!

          Mindig örülök annak,ha ebből a társaságból bárkinek sikerei vannak és nagyon jó érzéssel tetszikelem az olyan írásokat,melyeket alkotószelleműnek és értelmesnek találok,bírjon az szakmai,vagy egyéb jellegű tartalommal.Az élet nem csak a szakmáról és a veteránozásról szól és úgy vélem,hogy ezt a társaságot a szakmán kívül,éppen az kovácsolta össze,hogy megosztottuk egymással a gondjainkat,örömeinket,kenyeret sütöttünk,kertészkedtünk,..... és még cserepeltünk is.Az évek alatt eljutottunk a személyes találkozásokig is több esetben és nagyon tudtunk örülni egymás társaságának és nehéz szívvel váltunk el egymástól.

          A régi "pöttyrendszerrel",nekem az volt a bajom,hogy a magamét túl soknak tartottam,a legalább hozzám hasonló aktivitással jelen lévő fórumtársakhoz viszonyítva és hiába próbáltam pöttyöt adni,valahogy a rendszer nem engedte,de örömmel látom,hogy ennek már vége.

          Örömmel látom,hogy pont azoknál emelkedett meg a piros sávok száma,akinek a régi szisztémában növelni szerettem volna,-tehát minden rendben van,egyáltalán nem reklamálok.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            #20
            heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            De akkor ez igazából nem is hírnév pont hanem Jokerség mérő
            Csak megjegyezném, hogy Joker száma itt a fórumon a 666 https://veteran.forum.hu/member/666-joker?u=666
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #21
              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Csak megjegyezném, hogy Joker száma itt a fórumon a 666 https://veteran.forum.hu/member/666-joker?u=666
              Mik ki nem derülnek itt

              Egyébként miután megnéztem Joker profilját érdekes módon senkinek a profilját nem tudom megnézni. Csak annyit ír hogy a keresett oldal nem található.
              (még a böngésző is megzavarodott Joker sátáni profiljától )

              Komment


                #22
                Igen, valamiért sokaknál rossz ez a link, még nem jöttem rá, hogy mi okozza. De a taglistán működnek a linkek.
                Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                Komment


                  #23
                  Még a végén Zolinak össze kell dobni egy Sámán dobra valót / Jokernek!/

                  Komment


                    #24
                    Nyitott kapukat döngetsz , mert ... van saját ( simsonos Gabi --nagydarab , vagy kövér ? ---felesége ) sámándobosunk !! De tényleg , van dobja és jár ilyen dobolásokra .. ( gondolom , nem is csodálkoztok ) Jövőre vigyük ?

                    Komment


                      #25
                      Már láttam,éltem pár dolgot.. egyre ritkábban csodálkozom. Biztos van egyfajta varázsa..pl békülgetés után fejtisztító doboldatás lehet jólesne.. Hozzátok! Megéri a próbát..

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X