Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia T1

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Pannonia T1

Sziasztok Beni vagyok es tegnap ota tulajdonomba van egy Pannonia T1. Felujitäsi projektnek vettük de nem szeretnenk egy halom pezt beleölni. En batyäm es a 12 eves kisfia szeretnenk összerakni majd disznek hasznälni esetleg a hatärba szaladgälni vele ( papirok nincsenek ). A forumra azert regiszträltam mert a T1 gyäri fekete szinkodjät keresem es valahogy nem talälom sehol Tudna nekem ebbe valaki segiteni? üdv Beni

Most ugye viccelsz ??? A fekete az fekete ... RAL9005
    pasetta, Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

Komment

zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A fekete az fekete
      Mikor a P-10-es-hez festék ügyben, kértem az eladó segítségét azt mondta "ez a legfeketébb fekete"...…..
      sepy, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Sötétben minden tehén ... de tán még a néger is ...
        mátéapu kedvelte ezt.

Komment

Hät nekem nem volt ennyire egyertelmü Nekem nincs meg rä lehetösegem mivel külföldön vagyok de gondoltam volt mär valaki köztetek aki elment es kikevertette hozzä a szint. En ha hazamegyek 1-2 hetre meg nem azzal szeretnek szorakozni hogy szaladgäljak festeket kervertetni :P

Komment

ennek a menete pedig az : el kell menni egy festék boltba hol kevernek színt. Szép az elhatározás de sok munka előzi meg a festést az biztos és ha valahogy ki is nézzen bizony kell rá locsolni némi pénzt!
            Jankó51, zahi és 2 további látogató kedvelte ezt.

Komment

Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X