Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia T1

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannonia T1

    Sziasztok Beni vagyok es tegnap ota tulajdonomba van egy Pannonia T1. Felujitäsi projektnek vettük de nem szeretnenk egy halom pezt beleölni. En batyäm es a 12 eves kisfia szeretnenk összerakni majd disznek hasznälni esetleg a hatärba szaladgälni vele ( papirok nincsenek ). A forumra azert regiszträltam mert a T1 gyäri fekete szinkodjät keresem es valahogy nem talälom sehol Tudna nekem ebbe valaki segiteni? üdv Beni

    #2
    Most ugye viccelsz ??? A fekete az fekete ... RAL9005
    Atti69, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A fekete az fekete
      Mikor a P-10-es-hez festék ügyben, kértem az eladó segítségét azt mondta "ez a legfeketébb fekete"...…..
      sepy, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Sötétben minden tehén ... de tán még a néger is ...
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Hät nekem nem volt ennyire egyertelmü Nekem nincs meg rä lehetösegem mivel külföldön vagyok de gondoltam volt mär valaki köztetek aki elment es kikevertette hozzä a szint. En ha hazamegyek 1-2 hetre meg nem azzal szeretnek szorakozni hogy szaladgäljak festeket kervertetni :P

          Komment


            #6
            ennek a menete pedig az : el kell menni egy festék boltba hol kevernek színt. Szép az elhatározás de sok munka előzi meg a festést az biztos és ha valahogy ki is nézzen bizony kell rá locsolni némi pénzt!
            Atti69, Jankó51 és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Mikor a P-10-es-hez festék ügyben, kértem az eladó segítségét azt mondta "ez a legfeketébb fekete"...…..
              Ez igaz... de.. mikor a feketénél feketébb feketét kever nekem a szaki,akkor tesz bele piros,sárga,kék pigmentet is.. elég érdekes,de gyártótól függően van különbség a 9005 kódú festékek között is (nem lenne szabad) s ha egymás mellé teszem,akkor láthatóvá válik az eltérés. Ellentéte: a fehéret lilával lehet kifehéríteni... (optikai tuning)

              Komment


                #8
                Erre mondták régen ki minek mester annak a huncutja. Egy példa tudtommal minden festék alapja a fehér és ez a leg keményebb. Atti?

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X