Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás - A remény hal meg utoljára!

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

Bemutatkozás - A remény hal meg utoljára!

Sziasztok,

Kicsit késői a bemutatkozás, de jobb később...

3 éve fogtam bele egy 1990-es japán belpiacos honda motorkerépár felújításába (Honda NSR250), ami épp veteránkorúra érett mire a végéhez érkeztem.
    Alapvetően egy utcai versenymotor, tehát inkább pályán használnám (persze a törős idomszettel), de nagyon szeretném, ha utcán is legálisan tudnék vele közlekedni.
    Sajnos a vásárláskori rózsaszin köd elfeledtette velem, hogy ezt később forgalomba is szeretném helyezni, és megelégedtem egy "1320A" nevű "Prüfungsbericht-el", kétnyelvü adás-vételivel,a motor kézikönyvével, forgalmi nuku...

Megoldás 1. venni egy vázat hozzá forgalmival (ilyet egyelőre csak japán forgalmist tudnék )
    Megoldás 2. Olvastam itt a forumon az összeszerelesi engedelyröl

Itt van pár kép a gépről. Lámpák, visszapillantók, első indexek, plexi, ülések, első sárvédő és az utaslábtartót még feldobom rá és kész. A vizsgához felraknám a gyári kipufogót.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Kairon; 2021 ápr. 17, 17:38.
    movisz és mátéapu kedvelte ezt.

OT eredeti állapot,adásvételid van.elvileg semmi akadálya.....................
    Kairon kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

Ez meg micsoda, mert pont a motort nem látni?

Komment

Az előbbi kérdés elhamarkodott volt mert a kipufogóból észrevehető a 2ütem és mert Honda lehet akár egy NSR és akkor megfogtad az isten lábát, és ne akard ezt utcán elpocsékolni, mert élvezni nem fogod olyan kényelmetlen cserébe agy veterán versenyen ha le sem veszed az utánfutóról akkor is király leszed annyi iriggyel, amennyit én irigyelnék Tőled.
        Jankó51 és Kairon kedvelte ezt.

Komment

Én azért nagyon szeretném legálisan is használni az utcákon. Amúgy eltaláltad Honda NSR250 MC21 a pontos modell.

Komment

Kairon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nagyon szeretném legálisan is használni az utcákon
            Az nehéz lesz.
            mert az összeépítés arról szól hogy a Nagy Pistától vettél egy vázat a Kis Janitól pedig egy motorblokkot. Ez egy Pannoniánál eképzelhető, mert ugye a történelem feljegyzett néhány olyan esetet amikor kistraktorba elvitték a Pannónia motorját. Ehhez szerintem az NSR ritka darab.
            Feltételezem azért csinálhatja járműmérnök mert valami méretezéssel megtámasztott handabandát is előad hozzá. ez a Te esetedben szintén nem egyszerű történet.

Atti69 és Kairon kedvelte ezt.

Komment

Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X