Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vicces motoros képek

Collapse
X
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• szoktátok felvinni a gépet ??? esetleg a hálószobába ???
    Dehogynem! Sőt még mást is..

Komment

• Bocsánat ha már volt de ezen jót nevettem
      Nekem nem annyira idegen ez a látvány. Nálam is az emeleten állt össze az MZ. Bár az erkélyre nem vittem ki, de a szoba konyha között gurulgattam vele vigyorogva mint egy porbafingó a műanyag cipőkoptatóssal).

Komment

• Így kezdődik a motorozás élménye!

Komment

• Elektromos bekötési rajz Uralhoz és Dneprhez, fejjel lefele fordítva használható Minskhez és Izs Planetához is:
          Click image for larger version

Name:	13061959_708195532616154_5154445674434950301_n.jpg
Views:	1
Size:	201.8 KB
ID:	149434
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

Komment

• Lőttem egy figyelemre méltó képet , és itt ezt a fogatra is értem ....

Name:	Pf 126p  fogat.jpg
Size:	188.3 KB
ID:	149775

Remélem érdekes !

De van egy másik is , ahol a háttérben lévő gép esetén ki tudná megmondani hogy mi a kakukktojás ???

Name:	P10 öszvér.jpg
Size:	200.9 KB
ID:	149776

Nos , tisztelt fórumtársak ? ... Jó vizslatást !
            Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2016 szept. 15, 23:41.

Komment

• zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              De van egy másik is , ahol a háttérben lévő gép esetén ki tudná megmondani hogy mi a kakukktojás ???
              Láncvédő?????????!!!!!!

Komment

• hogy mi a kakukktojás
                H-s légszűrő,henger,karbi,lámpakeret,láncvédő,ülés,kipufogó(az emblémához viszinyítva)első telóburok....

UI:hátsóteló,hátsólámpa.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

• Egyáltalán nem vagyok Pannónia szakértő, de a láncvédő és ülés megbökte a retinámat.
                  Persze praktikus a gumitok láncvédő, na de na...

Komment

• Elektromos bekötési rajz Uralhoz és Dneprhez, fejjel lefele fordítva használható Minskhez és Izs Planetához is:
                    .........és még csak nem is vicc!.....ha nincsennek a feliratok,simán bekötök ez után egy Planetát a Naprendszerbe!!!!

Komment

• a háttérben lévő gép esetén ki tudná megmondani hogy mi a kakukktojás ???
                      Az, hogy ez egy kakukkfészek és maga a kakukktojás a kakukktojás.

Komment

• Itt ötvözték a praktikumot és a tapasztalatot. Azon az ülésen szívesebben ülnék a láncvédő is praktikusabb és esetenként halkabb is. Annak a hengernek és hengerfejnek pedig jobb lehet a hűtése a mindennapokban. Valószínű, hogy sűrűbben használja a gazdi nem csak kiállításra viszi. Napi használatával dícséri szótlanul a márkát!

Komment

• Sepy magyarázata kimerítő és kielégítő. )

Félre ne értsd Sándor! Nagyon frappáns a válaszod!

Komment

• És tényleg így van:

Name:	hj.jpg
Size:	193.5 KB
ID:	150263
                            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

Komment

• sricsi70 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!
                              Nem annyira vicc kategória, inkább (legalábbis számomra) meglepő.
                              Egy németországi parkolóházban fényképeztem.
                              Robogó oldalkocsival:

[ATTACH=CONFIG]20389[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20390[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20391[/ATTACH]
                              Stuttgarban,....hol mäshol. En is ott lakom

Komment

• Komment

Working...
                                X